افکار روز

افکار روز

افکار روز

افکار روز

کلمات کلیدی

Golden Globe 2017

روز تاسوعا

دانلود مداحی جدید 95

پاسخنامه تشریحی قلم‌چی 24 دی 95

پاسخنامه تشریحی ششم قلم‌چی 24 دی 95

پاسخنامه آزمون رشته تجربی قلم‌چی 24 دی 95

پاسخنامه آزمون امروز قلم‌چی 24 دی 95

پاسخ تشریحی قلم‌چی 24 دی 95 دهم

دانلود کلید سوالات قلم‌چی 24 دی 95

دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نهم قلم‌چی 24 دی 95

دانلود سوالات آزمون رشته ریاضی قلم‌چی 24 دی 95 با پاسخ

پاسخنامه آزمون زبان 24 دی 95

پاسخنامه آزمون ریاضی 24 دی 95

پاسخنامه آزمون جمعه 24 دی

پاسخنامه آزمون تجربی 24 دی 95

پاسخنامه آزمون انسانی 24 دی 95

دانلود پاسخنامه آزمون 24 دی 95

دانلود سوالات آزمون 24 دی 95

مدل مانتو جدید

جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۷ ۹۶

جدیدترین مدل مانتو

حاشیه های حضور احمدی نژاد مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی

فیلم مراسم تشییع جنازه هاشمی رفسنجانی سه شنبه 21 دی 95

فیلم سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی که از تلویزیون پخش میشه

عکسهای فاطمه و فائزه هاشمی در مراسم تشییع پدر

عکس های مراسم تشییع جنازه هاشمی رفسنجانی + حاشیه ها

عکس های محل به خاکسپاری هاشمی رفسنجانی

سخنان منتشر نشده آخرین دیدار خبرگان و هاشمی

رهبری آقا خامنه ای در خاکسپاری هاشمی رفسنجانی

تصاویر هوایی از تشییع جنازه آیت الله هاشمی رفسنجانی

بایگانی

عزاداری های روز تاسوعا و عاشورا سال 95 در سراسر کشور

عزاداری های روز تاسوعا و عاشورا سال 95 در سراسر کشور

عزاداری های روز تاسوعا و عاشورا سال 95 در سراسر کشور


عزاداری های روز تاسوعا و عاشورا سال 95 در سراسر کشورسازمان هواشناسی کلیک کنیدپرسش :

 تاسوعا و عاشورا به چه معنا است وآیا قبل از شهادت امام حسین (ع)تاسوعا و عاشورا وجود داشت؟

 

 

پاسخ :

 عاشورا از ریشة عشر به معنای ده و دهم و تاسوعا از ریشه تسع به معنای نه و نهم است .

این لفظ فقط بر نهمین و دهمین روز محرم اطلاق شده است.

به لحاظ آن که حوادث مهم کربلا در روز نهم و دهم ماه محرم الحرام اتفاق افتاد، این دو روز را برجسته تر نموده و به نام تاسوعا و عاشورا یعنی روز نهم و دهم محرم الحرام در فرهنگ مسلمانان به ویژه شیعیان از جایگاه خاصی بهره مند شد.

ابن اثیر در کتاب «نهایه» میگوید: «عاشورا یک اسم اسلامی است» .(1)

همین مطلب را طریحی در «مجمع البحرین» گفته است. (2)

البته پیش از واقعه کربلا ، هم پیامبر اسلام(ص) و هم حضرت علی(ع) شهادت امام حسین(ع) را در کربلا پیشگویی کرده بودند. امام حسین(ع) نیز شهادت خود را پیشگویی کرده، به برخی از پیامبران پیشین نیز شهادت آن حضرت وحی شده بود. (3).

پس از آن که حضرت امام در کربلا به شهادت رسید، روز عاشورا میان مردم به روز حزن و اندوه شناخته شد و شیعیان علی(ع) آن روز را روز عزا و عزاداری قرار دادند . از این رو به نام عاشورای حسینی شهرت یافت.

امام صادق(ع) فرمود: و أمّا یوم عاشورا فیوم أصیب فیه الحسین(ع) صریعاً بین أصحابه و أصحابه حوله صرعی عراة؛(4) عاشورا روزی است که حسین(ع) میان یارانش کشته شد و بر زمین افتاد. یاران او نیز پیرامون او به خاک افتاده و عریان بودند.

روز نهم محرّم، تاسوعای سال 61 هجری امام حسین و یارانش در محاصرة نیروهای دشمن بودند. در این روز دشمن آب را به روی اهل بیت امام حسین(ع) و یاران او بسته بود.

این روز به دلیل این که بر اهل بیت سخت گذشت و شاید یکی از روزهای بسیار سخت و مصیبت‌بار برای خاندان پیامبر بود،به عنوان تاسوعای حسینی، مورد توجه شیعیان قرار گرفت.

امام صادق(ع) فرمود: «تاسوعا روزی است که حسین(ع) و اصحاب او در کربلا محاصره شدند و سپاه شامیان بر ضد آنان گرد آمد. ابن زیاد و عمر سعد از فراهم آمدن آن همه سوار خوشحال شدند و آن روز، حسین(ع) و یارانش را ناتوان شمردند و یقین کردند دیگر برای او یاوری نخواهد آمد و عراقیان او را پشتیبانی نخواهند کرد».(5)

در مقابل شیعیان، بنی امیه و پیروانشان روز عاشورا را روز جشن و سرور قرار دادند. به تدریج دشمنان درباره عاشورا احادیثی ساختند تا آن روز را با فضیلت نشان بدهند، در حالی که آن روز، روز غم و اندوه و مصیبت است. روزی است که بهترین انسان را کشتند، جگر رسول خدا را پاره کردند و زنان و کودکان پیامبر را به اسارت بردند، آیا این روز میتواند روز مبارکی باشد؟!

امام صادق(ع) در همین‌ باره می‌فرماید: بنی امیه و همراهان آنان از شامیان، نذر کردند که اگر امام حسین کشته شد و به سپاهیان (بنی‌امیه) آسیبی نرسید و حکومت در خاندان ابی سفیان تثبیت شد، روز عاشورا را‌ عید قرار دهند و به شکرانه پیروزی خود، روزه بگیرند. این عمل، به صورت روش و سنتی میان مردم تاکنون ادامه دارد، که ریشه آن از خاندان ابوسفیان است. در این روز، مردم روزه می‌گیرند و با شادی، با خویشان و بستگان خود،‌رفتار می‌کنند.(6) از این رو در زیارت عاشورا آمده است:

«اللّهم ان هذا یوم تبرّکت به بنو امیّة وابن آکلة الاکباد».(7)

از جمله روایتی که در متون روایی و تاریخی راه یافته آن است که گفته اند: علت نامگذارى روز دهم محرّم به عاشورا آن است که ده نفر از پیامبران به ده کرامت در این روز مورد گرامیداشت الهى قرار گرفته اند.(8) ، در حالی که این سخن صحیح نیست . ابن درید میگوید: «عاشورا یک اسم اسلامی» است و در دوره جاهلیت به این نام معروف نبود. (9)

شیخ عباس قمی با اشاره به همین حدیث به نقل از نویسنده «شفاء الصدور» میگوید: بنی امیه روز عاشورا را مبارک میدانستند. در این روز برای خود خرید میکردند و خرید را در آن روز سنّت کرده بودند.آنان در این روز مراسم عید بر پا میکردند، آن روز را روزه میگرفتند و در آن روز طلب حوائج را مستحب میدانستند، برای همین درباره روز عاشورا فضایل و مناقبی ساخته‏اند و حتی دعائی هم درباره آن درست کرده‏اند که اولش این است: «یا قابل توبة آدم یوم عاشورا، یا رافع ادریس الی السماء یوم عاشورا، یا مسکّن السفینة یوم عاشورا یا غیاث ابراهیم من النار یوم عاشورا». اینها را ساخته‏اند تا امر مشتبه شود. آنان در سخنرانی های خود میگویند: هر نبیّ وسیله و شرفی دارد و در روز عاشورا این شرف زیاد میشود، مانند خاموش کردن آتش نمرود برای ابراهیم، قرار گرفتن سفینه نوح کوه جودی، غرق ساختن فرعون در دریا و نجات حضرت موسی از دست فرعون، نجات حضرت عیسی از دست یهودیان.

شیخ عباس قمی در ادامه میگوید: شیخ صدوق از میثم تمار نقل کرده امت پیامبر، فرزند پیامبر را میکشند و روز عاشورا که فرزند پیامبر را کشته‏اند، روز مبارک قرار میدهند! راوی میگوید: به میثم گفتم: چگونه آن روز را روز مبارک قرار میدهند؟ گفت: آنان در فضیلت آن حدیث جعل میکنند و میگویند: روز عاشورا روزی است که خداوند توبه آدم را پذیرفته با اینکه توبه آدم در ذی حجه پذیرفته شده است.آنان میگویند: در عاشورا، یونس از شکم ماهی نجات یافته، در حالی که در ذی قعده از شکم ماهی نجات یافته است. میگویند: روز عاشورا روزی است که کشتی نوح کنار کوه جودی قرار گرفت در حالی که روز هیجدهم ذی حجه قرار گرفت. آنان میگویند: روز عاشورا دریا برای موسی شکافته شد در حالی که در ربیع الاول شکافته شده بود (10).

حضرت امام رضا(ع) می‌فرماید: «کسی که در روز عاشورا از انجام کارهای مورد نیاز خویش پرهیز نماید، خداوند، حوائج دنیا و آخرت او را برآورده کند و کسی که روز عاشورا را، روز حزن و اندوه و مصیبت و گریه خود قرار دهد، خداوند روز قیامت را، روز شادی و سرور او گرداند و چشمش با دیدن ما در بهشت، روشن گردد.(11)

----------------------------------------------------------------------------------------
jadidenews.ir › خبر
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... زیارت عاشورا . … عکس های سینه زنی عزاداران امام حسین در روز عاشورا ماه محرم – تصاویر و پوستر های … ... شیرخوارگان حسینی در تهران , مشهد و سایر استان ها + تصاویر. ... حضور گسترده میلیون‌ها سوگوار ایرانی در عزاداری روز تاسوعای حسینی. ... مراسم عزاداری شب هفتم محرم الحرام سال ۱۳۹۴ با مداحی حاج احمد واعظی در …

تلویزیون چه برنامه‌هایی برای محرم 95 دارد؟ - باشگاه خبرنگاران ...

www.yjc.ir › فرهنگی هنری › رادیو تلویزیون
۱۰ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - همچنین در روزهای عزاداری سالار شهیدان همه روزه پیش از پخش اخبار ساعت 14، 19 و 21 ... در آستانه فرارسیدن ایام محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی بسیاری از برنامه های .... مجموعه های نمایشی پخش شده در ماه های محرم سال های گذشته، را به تصویر می کشد. .... هیئت های مذهبی مطرح تهران، طی دهه اول محرم هر روز از شبکه افق پخش می شود.

ویژه برنامه های عاشورا و تاسوعای حسینی در شبکه یک | شبکه ...

www.ghatreh.com/news/nn34059929/ویژه-برنامه-های-عاشورا-تاسوعای-حسینی-شبکه
۷ ساعت پیش - شبکه یک سیما به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ویژه برنامه هایی ... پخش ویژه برنامه زنده تاسوعای حسینی از ساعت 10 تا 14 با موضوع عزاداری و سینه زنی مردم در سراسر کشور و نوحه ... عزاداری روز عاشورا در منطقه عملیاتی فکه برای چندمین سال پیاپی به ... دانشگاه استاد فرشچیان تا پایان سال 95 راه اندازی می شود ...

استخدام شرکت ها در 16 شهریور سال 95 | استخدام شرکتها ضمن ...

www.ghatreh.com/news/nn33552206/استخدام-شرکت-شهریور-سال
۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - استخدام سرپرست توزیع در شرکت فرآورده های لبنی خاتون گیلان ... استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، در این صفحه لیست آگهی های استخدام شرکت های سراسر ایران مربوط به روز 16 شهریور 95 قرار خواهند گرفت. ... سقوط یک پهپاد جاسوسی ترکیه در جنوب این کشور ... عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در شبکه دو ...

پخش مستقیم و زنده دسته روی عزاداران تاسوعا و عاشورا 95

nex1jadid.ir/1395/پخش-مستقیم-زنده-دسته-عزاداران-تاس.html
۱ روز پیش - پخش آنلاین مراسم عزاداری عاشورا حسینی از سراسر کشور و کربلای معلی … ... برای پخش مستقیم و زنده عزاداری های مردم شهرستان جهرم در روز تاسوعا و … ... دانلود مداحی و روضه سینه زنی لری محرم سال ۹۵ – جدید ۹۵. jadid95.ir › آهنگ …

عکس های حضور بازیگران در مراسم عزاداری عاشورا و تاسوعا ...

pixlove.blog.ir/.../عکس-های-حضور-بازیگران-در-مراسم-عزاداری-عاشورا-و-تاسوعا-محرم-...
۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... و عاشورا … عکس های ... مراسمعزاداری شب نهم “شب تاسوعا” محرم الحرام سال 1393 با مداحی حاج محمود . ... محرم ۹۴ ۳۰ مهر ۱۳۹۴. تصاویر عزاداری روز عاشورا در شهر تهران مشهد اصفهان شیراز . ..... سری جدید عکسهای مهناز افشار 94-95 ... تاسوعا و ...

سال 94 چند روز تعطیل رسمی داریم؟ - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی
۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تعطیلات سه روزه ای در خرداد قرار دارد ، که مناسبت آن ها، روز نیمه شعبان و ولادت ... حمله جنگنده های عربستان به یک مراسم عزاداری در صنعا/ شینهوآ: بیش از ... مراسم های آن اهمیت دارد تاسوعا و عاشورای حسینی است که اولی در روز جمعه ... ورود بازیکنان کره به تهران با ظاهری عجیب (+عکس) ... تور تفلیس+باتومی 21و25و28 مهر 95.

الف - اعلام وضعیت فعالیت سینماها در روزهای عزاداری

alef.ir/vdcaoone649nou1.k5k4.html?399291
۴ روز پیش - اعلام وضعیت فعالیت سینماها در روزهای عزاداری ... و گویی درباره تعطیلی سالن های سینما گفت: روز دوشنبه 19 مهرماه ساعت 17 ... (ع) سینماهای سراسر کشور تعطیل می شود و در روزهای تاسوعا و عاشورای ... گزارش تصویری کنسرت گروه دنگ شو شهریور 95 .... حقوق کارمندان دولت سال آینده ۱۰ درصد افزایش می‌یابد/ عیدی سال ۹۶ ...

برنامه هیئت های تهران محرم 95- نیومیهن

newmihan.ir/post/455/برنامه-هیئت-های-تهران-محرم-95.html
۴ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برنامه هیئت های تهران شب های محرم 1395 | تهران : محرم هیات کجا برویم ؟ ... برنامه محرم در هیئت‌های تهران سال 95. ... اعلام برنامه هیئت های عزاداری ماه محرم 95 | دانلود مداحی جدید 95 - محرم 95 ..... وضعیت آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا محرم 95.

عکس هایی از مراسم شیرخوارگان حسینی محرم 95 - جدید 95

jadid95.ir › عکس
۹ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود مداحی جدید تاسوعا و عاشورا محرم 95. 8 اکتبر. دانلود مداحی های جواد مقدم در روز تاسوعا حسینی محرم 95 ... Oct 8, 2015 – سال گذشته مراسم مردمی شیرخوارگان حسینی در 40 کشور و 230 نقطه جهان ... عکسهای همایش شیرخوارگان حسینی مصلای تهران محرم 93 | دانلود مداحی جدید ... عکس هایی از مراسم و آیین عزاداری در ماه محرم .

خبرهای تابناک | خبر فارسی

khabarfarsi.com/تابناک
مداح اهل بیت گفت: در روز تاسوعا برای اجرای مراسم عزاداری به ورزشگاه آزادی ... می دهد در بهار سال 1395 استان های چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و اصفهان دارای ... به گزارش تابناک یزد ، وال استریت ژورنال نوشت: فرودگاه امام خمینی تهران در .... گلستان در تاسوعا و عاشورای حسینی بارانی است ... روزنامه های سیاسی یکشنبه 18 مهر 95.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

www.behdasht.gov.ir/?siteid=1&pageid=3127
جنگنده های عربی تحت امر عربستان سعودی مجلس عزاداری پدر وزیر کشور یمن را در صنعاء ... مراسم روز عاشورای محرم الحرام سال 1309هجری قمری در حرم مطهر امام رضا (ع) . ... همایش مدیران گروههای سلامت خانواده دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور در مشهد در ...... ها 10 سال کمتر از میانگین جهانی است به طوری که سالانه 95 هزار نفر بر اثر سکته های ...

ویژه برنامه های عاشورا و تاسوعای حسینی از شبکه یک/ ...

baztab24.com/.../ویژه+برنامه+های+عاشورا+و+تاسوعای+حسینی+از+شبکه+یک+مختارنا...
ویژه برنامه های عاشورا و تاسوعای حسینی از شبکه یک/ مختارنامه روی آنتن می رود ... پخش ویژه برنامه زنده تاسوعای حسینی از 10 تا 14 عصر با موضوع عزاداری و سینه زنی مردم در سراسر کشور و نوحه سرای در سوگ امام حسین ... همچنین همزمان با روز عاشورا مراسم فکه با موضوع عزاداری روز عاشورا در منطقه عملیاتی فکه برای چندمین سال پیاپی به ...

اخبار > مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در بیش از ...

www.icro.ir/includes/gotopage.aspx?m=news&d=604642&sid=261
۲۵ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مراسم باشکوه عزاداری و سینه زنی عاشورای حسینی امسال نیز همانند سال گذشته در محدوده .... رئیس مرکز امور مساجد تهران در طول 7 شب با تفسیر آیه 54 از سوره مائده .... در شب های تاسوعا و عاشورا و روز عاشورای حسینی این مراسم برگزار شد.

جستجوگر اخبار تی نیوز

tnews.ir/
تهران خواستار ایجاد کریدور هوایی امن برای کمک رسانی به مجروحان یمن شد تهران ... مجتمع های مسکن مهر یا حاشیه نشینان مدرن؟ .... دو روز حمام نکردن با بدن ما چه می کند؟ .... آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش/روز جمعه 21 آبان سال جاری برگزار می شود آغاز .... بنی فاطمه:روز تاسوعا در هیأت «ریحانه الحسین»برنامه دارم/ برای تیم ملی آرزوی ...

تعطیلات رسمی در سال 1395 چند روز است؟ - نمناک

namnak.com/تعطیلات-رسمی-95.p28111
رتبه: ۴٫۴ - ‏۸۶ نقد
تعطیلات رسمی 95 و روزهای تعطیل سال 95 و تقویم سال 95 و مناسبت های سال 95 را در نمناک ببینید. ... سه شنبه 20 مهر - تاسوعای حسینی. چهارشنبه 21 مهر - عاشورای حسینی. یکشنبه 30 آبان ... فال روز سه شنبه 2 شهریور 1395 · عید فطر در کشورهای مسلمان چند روز تعطیل است؟ ... + جدول · خودسوزی نافرجام زن جوان در بلوار کشاورز تهران.

اتفاق جالبی که سال بعد برای روز عاشورا می افتد! - مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/.../اتفاق-جالبی-که-سال-بعد-برای-روز-عاشورا-می-افت...
۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بر اساس آنچه انتظار می رود با انطباق تاریخ شمسی و قمری در سال آینده ، عاشورایی متفاوت با عاشوراهای این چند ... عکس/ پست اینستاگرامی حمید گودرزی در روز تاسوعا ... عزاداری منحصر به فرد پیرمرد 75 ساله در مسیر جاده + تصویر .... صوت/ محمد طاهری؛ شب پنجم محرم 95 ... فیلم/ مراسم شیرخواران حسینی در سراسر کشور.

تطابق زمانی عاشورای سال 95 با عاشورای سال 61 هجری! - مجله ...

4khabar.ir/search/?q=++تطابق+زمانی+عاشورای+سال+95+با+عاشورای+سال...
گالری عکس ماه محرم عکس کربلا عاشورای حسینی عکس به مناسبت ایام عزاداری امام .... تاسوعا و عاشورای حسینی، بازدید از برج میلاد تهران در این 2 روز در تاریخ های 20 و ...

اعلام برنامه های مراسم سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی در ...

sobhekish.ir/.../1782-اعلام-برنامه-های-مراسم-سوگواری-تاسوعا-و-عاشورای-حسینی-در-ک...
۳ ساعت پیش - برگزاری آزمون سراسری سال ۹۵ در پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف در ... اعلام برنامه های مراسم سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی در کیش ... جمعه کیش همزمان با سراسر کشور مراسم سوگواری ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور ... بنابر این گزارش، مراسم عزاداری روز تاسوعا نیز صبح روز سه شنبه 20 مهر همراه با ...

پایگاه جامع مداحی حاج میثم مطیعی

meysammotiee.ir/
جلسه عزاداری شب ششم محرم سال 1395 با نوای حاج میثم مطیعی، حاج امیر عباسی و برادر .... مقتل خوانی "عصر عاشورای حسینی" با نوای حاج میثم مطیعی اجرا شده در سال های ... مجموعه صوتی مداحی شب تاسوعای حسینی (شهادت حضرت اباالفضل العباس (ع)) با نوای ... برای اطلاع به روز از برنامه ها و صوت های جدید، در کانال تلگرام " پایگاه جامع مداحی ...

مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/
سرمایه گذاری های میلیون یورویی بر روی استارت آپ های ایرانی - در حالی که بازار استارت آپ ... آغاز دومین شب مراسم عزاداری محرم در حسینیه امام خمینی - آغازگر مراسم امشب، پیش منبر، ... کره جنوبی زیر سایه اخبار برگزاری دیدار ایران و کره در روز تاسوعا گم شد. .... وضعیت هوای تهران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی - مدیرکل پیش‌بینی و ...

khouznews.ir | اخبار خوزستان | خوزستان | خوزنیوز

www.khouznews.ir/
اعلام مسیر دسته‌جات عزاداری اهواز در تاسوعا و عاشورا · تصاویر / مراسم .... تجمع تعدادی از قبول شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 91در اهواز · ضرورت خط کشی ...

روایتی از آداب و رسوم عزاداری ماه محرم در استان قزوین - ...

www.mizanonline.ir/fa/news/.../روایتی-از-آداب-و-رسوم-عزاداری-ماه-محرم-در-استان-قزوی...
عزیمت هزاران مشتاق اهل بیت و عزادار حسینی از سراسر کشور به شهر قزوین و حضور در ... این دو حسینیه از جایگاه مذهبی خاصی در شهر برخوردار بوده و خیل عزاداران در روز های تاسوعا و عاشورا هم به این ... به همین خاطر هر سال، افراد بسیاری از مناطق دور و نزدیک به این محل می آیند و زیر درخت خون بار .... هلاکت زبده‌ترین نیروهای تکفیری در سال 95 ...

استان گلستان - ایرنا

www.irna.ir/golestan
باطن جوانان ایرانی با عزاداری های محرم و معارف اسلامی گره خورده است ... نقشه های پیش یابی آسمان این استان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی بارانی است. ... گرگان – ایرنا – مشاور وزیر جهادکشاورزی و مجری طرح دانه های روغنی کشور گفت: امسال در ..... های فرسوده گلستان گفت: از نیمه اردیبهشت سال 95 تاکنون 500 واحد مسکونی در استان ...

پخش زنده و مستقیم کربلا روز تاسوعا و عاشورا 1395 - وای جی 2

yj2.ir/post/288
۵ روز پیش - سایت پخش زنده کربلا تاسوعا و عاشورا در دهه اول محرم 1395 ... نتیجه بازی امروز استقلال تهران و ملوان نوین انزلی 10 مهر 95 گلها و خلاصه, 0, 56, admin. وضعیت تعطیلی مدارس .... ویژه برنامه های شبکه تهران در تاسوعا و عاشورای حسینی ... جلسه عزاداری شب پنجم محرم سال 1395 با نوای حاج میثم مطیعی، حاج امیر عباسی و .

تاسوعا سال 95 - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=تاسوعا+سال+95
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی شهر تهران، گفت: پس از گذر از عاشورا و تاسوعا، تا .... و انتظامی پلیس پیشگیری در سراسر کشور ویژه عزاداری های تاسوعا و عاشورا خبر ...

اخبار بروجرد - روزهای بروجرد

www.borujerdtimes.ir/akhbar/index.aspx?Itemid=328
جمشید ابوالفتحی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا گفت: در شبکه های اجتماعی ... تهران، نهاوند، شهید معتمدی(آکادمی اکبر فلاح) تهران، کرمان و چهار تیم از بروجرد در این .... با پوشش‌های نامتعارف صحنه‌ای ناخوشایند در این خیابان در روزهای تاسوعا و عاشورا به ..... دانشجویان دختر، ورودی سال تحصیلی 96-95 دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد روز ...

عکس های دختران بدحجاب در عزاداری محرم 95 | محرم 95

zakhme-bimarham.ir/2016/10/02/عکس-های-پوشش-بد-دختران-در-عزاداری-محرم-95/
۷ روز پیش - عکسهای بی حجاب دختران تهران ... عکسهای دختران بی حجاب تهران ... عکس های دختران و زنان بدحجاب در عزاداری تاسوعا عاشورای محرم 94 … .... ۶ روز پیش – عکسهای جدید سفره افطاری رمضان ۹۴ | سال ۹۵ | ماه محرم ۹۵ | نوحه ۹۵ | مداحی ۹۵ …

آستان نیوز - پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی - حرم مطهر ...

news.aqr.ir/
تعطیلی پارکینگ‌های حرم مطهر رضوی در تاسوعا و عاشورای حسینی ... اقامه مجالس عزاداری برای سیدالشهدا(ع) دانشگاه تبیین آموزه های حسینی است، گفت: واقعه عاشورا یک ...

عاشورا و تاسوعا 1395 چه تاریخی است؟ - خانه

newdownloadjadid.ir › اخبار جدید
۹ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تاریخ روز عرفه 95 – 1395 چه روزی است + پیامک روز عرفه 95 | جدیدترین … ... تاریخ تاسوعا و عاشورا حسینی سال ۹۵ – ۱۳۹۵ · مزدا فوق العاده زیبا RX-9 + عکس های خودرو … ... پیامک های عاشورا و تاسوعا ۹۵ | محرم ۱۳۹۵ – خبر جدید 95 .... راه‌پیمایی‌ تاریخی‌ مردم‌ تهران‌ در تاسوعا و عاشورا در تاریخ‌ حیات‌ سیاسی‌ … تاسوعا و ...

رویدادهای سال 1357 - شبکه رشد

www.roshd.ir/Default.aspx?tabid=602
رویدادهای سال 1357. ... انتصاب ارتشبد غلامعلی اویسی به سمت فرمانداری نظامی تهران ... امام خمینی(ره) به مناسبت کشتار در حرم ثامن‌الائمه(ع) و اعلام تعطیل عزای عمومی در روز پنجم آذرماه, اعلام عزای عمومی در سراسر کشور. ... راهپیمایی بزرگ تاسوعا, راهپیمایی بزرگ عاشورا ..... د رتمام طول روز ، گروه های کوچک جوانان ، ماموران را به ستوه آوردند .

عبرای ایام مسلمیه سال 95 - اخبار ایران و جهان

newsshare.ir/search/?q=عبرای+ایام+مسلمیه+سال+95
در مراسم عزاداری مسلمیه جمعی از هیأت های عزاداری از سراسر کشور در ایام شهادت حضرت .... افزایش ۱۰۰ صدی اعزام زائران در روزهای عاشورا و تاسوعا نسبت به سال های گذشته باشیم. ... پرچم سیاه عزاداری محرم و صفر به مدت 63 روز بر فراز گنبد حرم امام رضا(ع) ...

شمال نیوز - سایت خبری شمال ایران

www.shomalnews.com/
انصار حزب‌الله در اعتراض به برگزاری مسابقه فوتبال ایران و کره‌جنوبی، پس از نماز جمعه تهران اقدام به راهپیمایی کردند. حسین الله‌کرم در این تجمع گفت اگر ...

اخبار محرم - جدیدترین و آخرین اخبار محرم | شهرخبر

www.shahrekhabar.com/tag/محرم?page=4
اخبار محرم, آخرین خبر های محرم. ... 1 روز پیش ... چرا باید هر سال برای عاشورا عزاداری کنیم؟ ... برنامه گالری‌های تهران با حال‌وهوای محرم. 2 روز ... اهدای خون در عاشورا و تاسوعا.

پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت > اخبار و رویدادها

www.hajnews.ir/Default.aspx?tabid=89
۱۳ ساعت پیش - چکیده: طی چند سال اخیر تعداد مشتاقان حضور در راهپیمایی اربعین بیشتر شده است. ... لیست شماره تلفن های پاسخگویی سامانه سماح در سراسر کشور اعلام شد ... از روز سه شنبه 95/7/13 مراسم پر فیض زیارت عاشورا در محل نماز خانه این ...

‌برنامه‌های عزاداری اصلاح‌طلبان سراسر کشور در ایام ماه محرم | ...

www.ilna.ir/.../314397-برنامه-های-عزاداری-اصلاح-طلبان-سراسر-کشور-در-ایام-ماه-محرم
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اصلاح‌طلبان سراسر کشور همچون سال‌های گذشته به تشریح واقعه عاشورا و همچنین ... به گزارش خبرنگار ایلنا٬ امسال نیز مانند سال گذشته مراجع تقلید، شخصیت‌ها و ... مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین به مدت سه شب در شب های تاسوعا، عاشورا و شام ... س‍ن‍ت‌ گ‍ل‌‌‌ان‍دود در روز ‌ع‍‍اش‍ور‌ا‌ی‌ ح‍س‍ی‍ن‍‍ی‌ · برنامه مراسم سخنرانی و عزاداری در ...

قزوین امروز

www.qazvin.info/
همه ی ما ممکن است هر روز بی آنکه آب از آب تکان بخورد و خونی بر زمین ریخته شود، در قامت ... به همین دلیل هر سال در ماه محرم شیعیان برای امام بزرگوار به عزاداری می‌پردازند تا به .... بویژه تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت : در سال ۹۵ پروژه های عمرانی شهرداری ..... همزمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی در امامزاده حسین(ع)قزوین و ۲۵ ...

اجرای طرح مدرسه قهرمان از سال تحصیلی 96-95 در مدارس کشور

www.bornanews.ir/.../449622-اجرای-طرح-مدرسه-قهرمان-از-سال-تحصیلی-در-مدارس-کش...
۲ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تعطیلی اماکن تاریخی-فرهنگی فارس در روز های تاسوعا و عاشورا ... مومنی: در ورزشگاه آزادی، بزرگترین هیات عزاداری را دیدم / باید دیدمان فراتر از ... بیست و هفتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر کشور ، با حضور ... آسیب شناسی مسابقات نیز با هدف کیفیت بخشی مسابقات در سال های آتی مورد نظر است.

پیش بینی و وضعیت بارش و آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا ...

havashenasi.parsiblog.com/Posts/463/
۲۰ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... هواشناسی پارسی. پیش بینی و وضعیت بارش و آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا 95 ... پیش بینی تاسوعا و عاشورا و هفته های آتی آب هوای شمال کشور,وضعیت جوی عاشور ... تاسوعا روز .... دانلود رایگان لایه رقومی خاک و کاربری اراضی سراسر کشور · آمار 24 ساعته ... نقشه پهنه بندی توزیع درصد بارش نسبت به بارش سال گذ

رهبر انقلاب - اخبار پیرامون رهبری - صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/subject/103293/رهبر-انقلاب
اولین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در حسینیه امام خمینی(ره ... ایرنا - تهران - 17 مهر 1360 - مراسم تنفیذ حکم نخستین دوره ریاست جمهوری آیت الله سید علی خامنه ای از سوی ... مقاتل معتبر از برنامه حج سرخ در دو روز تاسوعا و عاشورای حسینی پخش می شود. ... برنامه «سلام کوچولو» حدود 40 سال است که از رادیو پخش می‌شود.

آیین‌های عزاداری مردم گیلان در تاسوعا و عاشورای حسینی - ...

www.mehrnews.com/news/.../آیین-های-عزاداری-مردم-گیلان-در-تاسوعا-و-عاشورای-حسی...
۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این آیین‌ها در استان گیلان و در روز تاسوعا و عاشورا نیز شوری خاص دارد. ... «تعزیه» از جمله آیین‌های گیلانیان است که سالیان سال همگام با سراسر کشور در ایام شهادت امام حسین (ع) و ... کرد و مرثیه‌هایی به زبان فارسی برای آن سرود و آن را در عزاداری‌های محله «شَعربافان» این شهر به اجرا در آورد. .... سرشماری نفوس و مسکن 95 ...

«جوش دوره» مراسمی دیرینه در اشکذر/ اوج شور حسینی در روز ...

www.mehrnews.com/.../جوش-دوره-مراسمی-دیرینه-در-اشکذر-اوج-شور-حسینی-در-روز-...
۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - «جوش دوره» مراسمی دیرینه در اشکذر/ اوج شور حسینی در روز عاشورا ... استان دارالعباده همزمان با سراسر کشور در روز تاسوعا و عاشورای حسینی با ... از کسانی که در سال گذشته در مراسم حضور داشته و طی عاشورای سال قبل ... بازدید از مراسم کهن سنتی عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در حسینیه .... سرشماری نفوس و مسکن 95 ...

اخبار روز - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/lastnews
او که از سال ۶۲ تا ۷۲ مدیریت بخش فرهنگی فارابی را به عهده داشت در این برنامه ... شرکت واحد اتوبوسرانی تمهیدات این شرکت برای پوشش عزاداری سالار شهیدان را تشریح کرد. ... برگزاری دیدار ایران و کره‌جنوبی در روز تاسوعا و شب‌ عاشورا حاشیه‌ها و شایعه‌هایی ... علی اکبر کساییان سخنگوی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران در رابطه ...

پایگاه جامع اطلاع رسانی صداوسیما

pririb.ir/
پخش خطبه های نماز جمعه تهران به امامت شهید آیت الله بهشتی در شبکه مستند. روی خط خبر. آخرین خبرها · همراه با فیلم های سینمایی و تلویزیونی در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه ... دسته های عزاداری در صدا و سیما .... جهاد رسانه ای صدا و سیما در هشت سال دفاع مقدس .... پرویز پورحسینی جلوی دوربین تاریکی شب، روشنایی روز می‌رود.

فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/
عاشورا، عرصه تبلور ایمان های پاک به خدای سبحان است.افرادی که نه ... تصاویر/ اولین شب عزاداری درمحضر رهبرانقلاب. Next Page » ... صفحه اول روزنامه های سیاسی 95/07/18 .... در کشور ما با توجه به سیاست های غلطی که در چند سال گدشته برای ستاره سازی از بازیگران و خوانندها و ورزشکازران در عرصه. ... اقدامات مترو تهران در تاسوعا و عاشورا.

صد خبر

sadkhabar.ir/
آیین غذا دادن به عزاداران امام حسین (ع) - روستای کوهستان بهشهر .... نرخ طلا و سکه مورخ 18 مهر 95؛ ... تصویر قدیمی از صحن حرم امام حسین (ع)/خیابان سعدی تهران 1330/عکس قدیمی از پروین ... 25 کشوری که بیشترین کمیت علم دنیا را در سال های 2014 و 2015 میلادی در پایگاه ... وضع هوای تهران در روزهای تاسوعا و عاشورا ... 18مهر روز جهانی پست.

سایت خبری یزدفردا

www.yazdfarda.com/
شکل و شمایل عجیب تیم ملی فوتبال کره در تهران + عکس · نظر پروین در باره تخریب .... در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی؛ ... بسیاری از اصولگرایان،از موضع آیت الله یزدی در باره فوتبال روز تاسوعا حمایت نکردند ... سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی بافق در سال 95 · 2573 0 ... لزوم حفظ آیین های سنتی در برگزاری مراسمات عزاداری بافق.

تکیه عزاداری رادیو ایران برای تاسوعا و عاشورای حسینی - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/p375227/.../تکیه-عزاداری-رادیو-ایران-تاسوعا-عاشورای-حسینی.ht...
۸ ساعت پیش - رادیو ایران, تاسوعا و عاشورای حسینی, محرم 95, تکیه عزاداری رادیو ایران ... شنونده های رادیو ایران می توانند در این دو روز شنونده ویژه برنامه «اینجا ... دانلود پس زمینه و تقویم سال 95 ... آواها و نغمه های عاشورایی را از رادیو تهران بشنوید ...

مجموعه اخبار، تصاویر و فیلم های سیاسی شبکه خبر

www.irinn.ir/list/1/سیاسی
حمله روز شنبه جنگنده های عربستان به یک مراسم عزاداری در صنعا پایتخت یمن ۴۵۰ کشته به جا گذاشت. ... موافقت شورای عالی امنیت ملی با بازی ایران - کره جنوبی در روز تاسوعا · شوک جهانی از جنایت سعودی ها در یمن/ تهران محکوم کرد · پاسخ دندان شکن ... ایران در عزای قهرمانان عاشورا ... هدفگذاری ۱.۵ میلیارد دلاری صادرات دارو در ۱۰ سال آینده.

KHAMENEI.IR حسینیه امام خمینی

farsi.khamenei.ir/package?id=18121
... دومین روز مراسم سوگواری حضرت امیرالمؤمنین علیه‌السلام در حسینیه امام خمینی .... نقشه های آندلسی · شماره ۶. ... 1395/07/14. خبر برنامه مراسم عزاداری محرم ۱۴۳۸ در حضور رهبر انقلاب. سال 1394 ... خبر مراسم سوگواری شب عاشورای حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام برگزار شد ... مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی علیه‌السلام برگزار شد.

آب و هوا در روز تاسوعا و عاشورا حسینی محرم 95 + هواشناسی - ...

www.dehkadeaftab.ir/آب-و-هوا-در-روز-تاسوعا-و-عاشورا-حسینی-محرم-95--هواشناسی.html
۳ روز پیش - و آب و هوای ایران در روز تاسوعا و عاشورای حسینی / چگونگی آب و هوا در نهم و دهم محرم 95 ... آب و ... دیگر رسانه های خبرگزاری فارس ، مراسم عزاداری شب چهارم محرم الحرام هیئت ریحانة الحسین(س) با . .... کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش دمای هوای تهران در روزهای پیشِ ‌رو، گفت: ... Sep 29, 2015 - سال تحصیلی 95-1394.

تاسوعا و عاشورای حسینی - خبر گزاری هنر - آرتنا

artna.org/fa/news/search/تاسوعا%20و%20عاشورای%20حسینی
دومین نشست برنامه‌ریزی برای «هفته‌ی ‌ملی کودک» سال 95 با حضور اعضای کارگروه ویژه در ... معاون فرهنگی سازمان اوقافY اقامه نماز ظهر روز تاسوعا و عاشورا در امامزادگان کشور ... به پیروی از امام حسین (ع) با حضور خیل عظیم عزاداران حسینی در امامزادگان کشور اقامه می شود. ... ویژه برنامه های شبکه رادیویی تهران در تاسوعا و عاشورای حسینی.

مراسم‌ها - شرکت ملی گاز ایران-شرکت ملی گاز ایران

www.nigc.ir/Portal/home/default.aspx?categoryid=f900de80-ad81-4239-8d92...
درهشتمین روز از ماه محرم الحرام و بمناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی ... همزمان با تاسوعای حسینی: شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی میزبان هیئت های عزاداری بود.

پارسینه|Parsine

www.parsine.com/
از ابتدای سال جاری تاکنون وعده ها، تفاهم نامه ها و توسعه همکاری‌های بسیاری میان کش. ... مهمترین رویداد های خبری ایران و جهان از صبح تا عصر امروز را در صدای پارسینه خواهید شنید. ... اولین شب مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین ... به تهران رسید تا خود را برای مصاف حساس با تیم کشورمان در روز سه شنبه آماده کند... ۲.

ارتباط با ما - وب سایت پیام آنلاین - مخابرات استان تهران

payam.tct.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=2&pageid=608
عاشورا همانطور که از کلمه پیداست از (عشر) گرفته شده و به زبان عربی به دهمین روز ... این روز با مراسم های خاص همانند تعزیه خوانی و روضه خوانی و تشکیل دسته های عزاداری ... به عتبات عالیات در تاسوعا و عاشورا خبر داد و گفت: در صورت انصراف زائران امکان ... اینترنتی در کشور طی 10 روز اول شروع سرشماری نفوس و مسکن سال 95 خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب | Entekhab.ir

www.entekhab.ir/
فرودگاه امام خمینی تهران در مراحل اولیه بازسازی تدریجی است. این بازسازی بخشی از ... حمله جنگنده های عربستان به یک مراسم عزاداری در صنعا/ بیش از 700 کشته و زخمی.

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب

www.khabaronline.ir/tags/1064/آیت‌الله-خامنه‌ای-رهبر-معظم-انقلاب
با حضور رهبر معظم انقلاب؛ اولین شب مراسم عزاداری امام حسین(ع) برگزار شد ... در هفدهم مهر ماه سال 1360 مراسم تنفیذ حکم نخستین دوره ریاست جمهوری آیت الله ... فروزنده: توصیه رهبری درباره پرهیز از دوقطبی کردن فضای کشور عام بود نه فقط برای احمدی‌نژاد ... رای، یعنی معادل 95 درصد کل آرا به‌عنوان سومین رییس‌جمهور ایران انتخاب شدند.

صراط نیوز | Seratnews.ir

www.seratnews.ir/
عمق فاجعه علاوه بر گروه های یمنی و کشورهای مسلمان، صدای بان کی مون را هم درآورد با این حال، ... داخلی داده شود، به جای تحویل دو ساله، دسترسی به کشتی 8 تا 10 سال زمان می‌برد. ... اما عاشورا را نشانه گرفته‌اند/ با وعده انتخاباتی رفع حصر مردم را به جان هم می‌اندازند. حاج سعید حدادیان در مراسم روز ششم محرم درباره شایعات مربوط به چک 20 میلیون ...

شرکت ملی گاز ایران-شرکت ملی گاز ایران - شرکت گاز استان ...

nigc-mazandaran.ir/Portal/home/default.aspx?categoryid=f900de80-ad81-4239...
شعار سال 95-1 .... دینی خود همگام با دیگر حسینیان در سراسر کشور برای حراست و زنده نگهداشتن شعائر اسلام و حماسه کربلا ، پرچم عزای ... درهشتمین روز از ماه محرم الحرام و بمناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی مراسم ویژه ای با حضور مدیر عامل و ... همزمان با تاسوعای حسینی: شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی میزبان هیئت های عزاداری بود.

دانلود مداحی و روضه سینه زنی عاشورا حسینی محرم سال 95

javuni.ir/news/261890
۷ روز پیش - کامل مداحی های ماه محرم اربعین حسینی تاسوعا عاشورا ایام فاطمیه شب . … شب تاسوعا .... عزاداری صبح روز اربعین حسینی حاج حسن خلج سال 95. دسته بندی: .... جهت دانلود … زمان و محل برگزاری دعای عرفه در تهران سال 95 | عرفه کجا بریم ؟

امکان نمایش3 فیلم در روزهای تاسوعا و عاشورا در سینما | پایگاه ...

www.rajanews.com/news/.../امکان-نمایش3-فیلم-در-روزهای-تاسوعا-و-عاشورا-در-سینما
۴ روز پیش - برنامه مراسم عزاداری در حضر رهبر انقلاب · تغییر نام «جنبش حیا» به .... امکان نمایش3 فیلم در روزهای تاسوعا و عاشورا در سینما ... غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت و گو با فارس درباره تعطیلی سالن های سینما گفت: روز دوشنبه ... (ع) سینماهای سراسر کشور تعطیل می شود و در روزهای تاسوعا و عاشورای ...

سایت خبری تحلیلی شمانیوز|اخبار ایران و جهان|shomanews

shomanews.com/
طبق شنیده های خبرنگار شمانیوز از میان افراد متفاوتی که برای مدیرعاملی بیمه ما مطرح ... ملل همگام با فرافکنی دیگر مقامات کشورش علیه ایران اعلام کرد تهران به امنیت منطقه ضربه .... افزایش ۱۱.۷درصدی هزینه‌ خانوار در سال ۹۴/ میانگین درآمد خانوار در سال گذشته ۲۷.۸ .... پیش‌بینی وضع هوا در روز تاسوعا و عاشورا ... 206 عزاداران را زیر گرفت.

شبکه خبری دزفول

deznn.com/
مبین رضا زاده - روز دزفول ۰۰:۰۰ ... مارضایی به لهجه دزفولی عزاداری محرم دزفول با صدای مرحوم حجت اله نصرالهی ... به گزارش شبکه خبری دز (دز ان ان) صبح امروز (جمعه) همزمان با سراسر جهان اسلام ، همایش .... جذب ۵۰ سرمایه گذار طی ۲,۵ سال گذشته در شهرک های صنعتی دزفول/ آغاز طرح احداث ۲مجتمع ... تعطیلی سینماها در تاسوعا و عاشورای حسینی.

عکسهای امام حسین برای پروفایل محرم سال 95 - جدید عکس - اول

jadidax.ir › دانلود › عکس جدید
۶ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ۵ روز پیش – عکس نوشته تلگرام فرا رسیدن محرم سال ۹۵ – خبر جدید ۹۵. jaadid.ir › … ..... ساعات پیک ترافیک تهران سال ۹۵ – ۱۳۹۵ … ... محرم,عکس محرم,عکس های محرم,عکس های تاسوعا,عکس های عاشورا ,شهادت امام حسین,عزاداری,عکس …

عکس های زنجان محرم 95 – جدید 2016

newsdownloaphoto.xyz/category/عکس-های-زنجان-محرم-95/
۴ ساعت پیش - کانال تلگرام محرم + کانال گلچین مداحی های محرم برای ماشین سال 95 – خانه … .... عصر تاسوعا ولوله عجیبی در شهر زنجان بپا می شود و سوگواری مردم درماتم و عزای … ... Sep 30, 2016 – عکس های سینه زنی عزاداران امام حسین در روز عاشورا ماه محرم – تصاویر .... همایش شیرخوارگان حسینی ۱۶ مهر همزمان با سراسر کشور در زنجان …

پایگاه اطلاع رسانی مسجد دانشگاه تهران

utmosque.ir/
مراسم عزاداری دهه اول محرم ... حاج سعید حدادیان (تاسوعا و عاشورای حسینی) . از دوشنبه ۱۲ مهر به مدت ده روز ... سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین استاد حاج علیرضا پناهیان با موضوع: ویژگی های شخصیتی دین ... مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان سال 1395.

آماده‌باش اورژانس ‌در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی‌/‌راه‌اندازی ...

www.tafsir-news.ir/.../آماده+باش+اورژانس+در+روزهای+تاسوعا+و+عاشورای+حسینی+راه+ان...
وی بیان کرد: مردم باید با مراجعه به سایت اینترنتیwww.sarshomari95.ir، ... حسین رجبی با بیان اینکه همزمان با فرا رسیدن مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید، مردم ... های امدادی این استان برای ارائه خدمات بیشتر به عزاداران تاسوعاو عاشورای حسینی آماده شدند . ... سخنگوی اورژانس تهران گفت: نیروهای اورژانس در دو روز تاسوعا و عاشورای حسینی ...

شهرداری یاسوج - صفحه نخست

yasuj.ir/
همه مجموعه شهرداری یاسوج برای اجرای بهترآیین های عزاداری محرم آماده باش هستند ... درچهارمین روز ازماه محرم الحرام مراسم پرفیض و معنوی زیارت عاشورا توسط شهرداری یاسوج .... سراسری سال 95 در یاسوج به همت و ابتکار شهرداری یاسوج طی آیینی تقدیر شدند. ..... زیادی از سراسر کشور است، گفت: سالانه یک میلیون نفر به یاسوج سفر می‌کنند.

کافه فرهنگ | تلویزیون چه برنامه‌هایی برای محرم 95 دارد؟

cultural.caferasaneh.com/News/Detail/.../تلویزیون-چه-برنامه‌هایی-برای-محرم-95-دارد؟
۱۱ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - همچنین در روزهای عزاداری سالار شهیدان همه روزه پیش از پخش اخبار ساعت ۱۴، ۱۹ و ۲۱ در ... در آستانه فرارسیدن ایام محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی بسیاری از برنامه های ... یادآور می شود؛ همچون سال های گذشته مراسم شیرخوارگان حسینی مصادف با ٥ محرم .... هیئت های مذهبی مطرح تهران، طی دهه اول محرم هر روز از شبکه افق پخش می شود.

نگاهی به ویژگی‌های لایحه بودجه 95 - روزنامه دنیای اقتصاد

donya-e-eqtesad.com/SiteKhan/983386
در لایحه بودجه سال 95 کل کشور پیش بینی شده است نرخ تورم سال آینده زیر 11 درصد کاهش ... به گزارش نامه نیوز، تاخیر دولت در زمینه ارائه لایحه بودجه در شرایطی وارد بیستمین روز خود شده ... علی رغم گمانه زنی های مختلف درباره زمان ارائه لایحه بودجه، مسئولان دولتی اعلام کرده ... سعودی‌ها مراسم عزاداری در پایتخت یمن را به خاک و خون کشیدند ...

پایگاه خبری تحلیلی شبستر خبر

shabestarnews.ir/
به گزارش شبسترنیوز،به مناسبت روز ملی دامپزشکی کارکنان اداره دامپزشکی ... به گزارش شبسترنیوز، عزاداری شب ششم ماه محرم الحرام در شبستر برگزار شد که در زیر می ... درحالیکه ساعاتی پس از بمب گذاری سال گذشته پاریس، روحانی درپیامی به همتای ... به موضوع بازی فوتبال و موافقت آن با برگزاری مسابقه در روز تاسوعا خبر داد.

وضعیت امنیتی عراق در آستانه تاسوعا و عاشورا

afghanpaper.com/nbody.php?id=104169
۲۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هر ساله با فرارسیدن ماه محرم به ویژه در دو روز عاشورا و اربعین موجی از زوار راهی ... آن نظامیان این کشور برای تامین امنیت زوار وارد عمل می‌شوند تا همانند سال ... نیروهای امنیتی چندین حلقه امنیتی در اطراف مراسم عزاداری اباعبدالله (ع) ایجاد خواهند کرد. ... و انفجاراز طرف خود فروختگان داعش و طالب و ای اس ای ,در سراسر دنیا باشد

Bourse News

www.boursenews.ir/
در معاملات روز جاری اغلب سهام شرکت های گروه پالایشی با رشد قیمت و افزایش تقاضای ... دولت به عنوان یارانه به شرکت های قندی پرداخت خواهد شد که تجربه سال های گذشته نشان داده .... «شتران» مسافر بورس تهران شد .... عرضه ۲۷۰ هزار گوسفند برای تنظیم بازار تاسوعا و عاشورا ... برای برنامه‌ریزی و تقویت اعتبارات دفاعی کشور در بودجه95.

پایگاه جامع اطلاع رسانی بلاغ مازندران

www.bloghnews.com/
پایگاه اطلاع رسانی بلاغ مازندران،اخبار و تحلیل های مازندران و شمال کشور. ... متوسط هزینه سالانه یک خانوار شهری در سال 1394 نسبت به سال قبل 11.7 درصد و ... تحریف خطرناک‌ترین آفت عزاداری امام حسین(ع)/ بزرگ‌ترین درس عاشورا هشدار نسبت به ... که فقط دستورالعملهای قبلی مربوط به بایدها و نبایدهای تحریمهای ایران را به روز کرده است ...

تاسوعا دیگر تعطیل نیست؟ - سایت خبری تحلیلی تابناک ...

www.tabnak.ir › صفحه نخست › اجتماعی
رتبه: ۹۸% - ‏۳۵٬۴۲۶ نقد
۹ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - با حذف تعطیلی تاسوعا و شهادت امام رضا(ع) قرار است تعطیلات رسمی در ایران کمتر شود. ... شعبان، روز 28 ماه صفر، روز 21 ماه رمضان، روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، روز ... چرا که دسته های عزاداری به ویژه در این دومناسبت آخری، چندسالی است که با دعوت ... چرا که ابتدا تعطیلی روز تولد امام رضا(ع) در سال های گذشته، با روز ...

عکس محرم تاسوعا – سایت عکس و تصویر جدید

picture.3eke.ir/tag/عکس-محرم-تاسوعا/
۳ روز پیش - حجم دهنده لب - لب های سکسی و جذاب با حجم دهنده لب Fullips .... عکس تاسوعا سال 96 ماه محرم 95 نوحه 95 مداحی 95 – ماه محرم 94. 630 views; مهر ۱۸ام, ۱۳۹۴; عکس و ... عکس های جدید پروفایل برای روز تاسوعا و عاشورا محرم ۱۳۹۵. 2 روز پیش … ..... تصاویر/عزاداری تاسوعای حسینی در تهران – شبکه اطلاع رسانی راه دانا. گروه: عکس …

خبرگزاری رسا:گِل مالی؛ روایتی از اوج حزن و اندوه دیار لرستان ...

www.rasanews.ir/detail/News/297435/2002
۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در راستای برگزاری آیین گل مالی عزاداران لرستانی، جوانان هیأت های مذهبی ... این دیار در هرجای کشور که باشند، برای برپایی عزاداری روز تاسوعا و عاشورا به دیار لرستان باز می گردند. ... دو هزار و 700 هیأت در سراسر استان مراسم عزاداری حسینی را برپا می کنند. .... تربیت 10 هزار حافظ قرآن سهم اوقاف لرستان در سال جاری.

آشنایی با آیین های مختلف مراسم عاشورا در ایران

shora.bijar.ir/DesktopModules/News/NewsView.aspx?TabID=0...fa...
۱۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مراسم گل گیران مردم بیجار در روز عاشورا علاوه بر آنکه نمادی از غم و اندوه مردمان این ... اجرای مراسم بیل زنی در عاشورا هر سال نشان می‌دهد که غم خون‌های به ناحق ریخته .... زنان نیز در روز تاسوعا با حضور در مساجد و شرکت در مراسم شمع روشن کردن .... از گذشته مردم تهران برای برگزاری مراسم عزاداری در ایام محرم به مکان های بزرگی ...

حسینیه ایران | دانلودنوحه های صوتی وتصویری یزد

hosseinieiran.ir/
نوحه های محرم 94 یزد. هیات عزاداری پیربرج (محرم ۹۴) ... نوحه های محرم سال 1391. هیات عزاداری ... ویدئو هیئت های عزاداری. هیات عزاداری محمد ... نوحه های محرم95 یزد. هیات عزاداری ...

اجرای نیات 47 هزار موقوفه مرتبط با امام حسین (ع) درقالب ...

www.farhang.gov.ir/.../اجرای-نیات-47-هزار-موقوفه-مرتبط-با-امام-حسین-ع-درقالب-سو...
۵ روز پیش - وی گفت: دسته روی هیات های مذهبی، آیین عزاداری روز تاسوعا و عاشورای حسینی در ... مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه سال گذشته نذورات مردم عزادار به ... نیت های موقوفات سراسر کشور، اقامه عزای سرور و سالار شهیدان(ع) است. ..... ها و نمایشگاه ها | بریده جراید پاییز 95 | معرفی وزارتخانه | راهنمای مراجعین ...

«BRT» در تاسوعا و عاشورای حسینی شبانه روزی شد - خبر 24

www.khabar-24.com/news/.../brt+در+تاسوعا+و+عاشورای+حسینی+شبانه+روزی+شد
خبرگزاری ایسنا: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت ... شورای صنفی نمایش گفت: از بعدازظهر روز دوشنبه (19 مهرماه) سینماهای سراسر کشور به دلیل ... های نماز جمعه در مسجد جامع نایین به در پیش بودن مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای ... دفترجه راهنمای آزمون استخدامی آموزش و پرورش 95 · راه آهن تراکتور حیاکن رهاکن در ...

پایگاه خبری تحلیلی فردا | Farda News

www.fardanews.com/
رئیس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ با بیان این حرف که امروز مشکل ... «عکس العمل» به بحران جمعیتی کشور/ مشکلاتی از مهدکودک تا خانه سالمندان ... گفتگوی فردا با خالق تابلوهای ماندگار عاشورا(2) ... خودسوزی خانم جوان در بلوار کشاورز تهران ... و کره جنوبی در روز تاسوعا صورت گرفت، حالا نگاهی به برنامه بازی های آینده ایران ...

شهرضا وعکسهایی از عاشورا سال 92 | جستجو | آرشیو وبلاگهای ...

facebaran.ir/list/شهرضا+وعکسهایی+از+عاشورا+سال+92.html
صبح دوشنبه 15 شهریور 95 تشییع از روبروی تکیه محله آقا شهرضا ... سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ماه محرم مسابقه کتابخوانی پیام‌های عاشورا را برگزار می‌کند. ... تاسوعا و عاشورا در کربلا واقعه ماندگار عدالت خواهی و ظلم ستیزی بود ... همشهریان سلام همانطور که میدانید یکی از برنامه های روز عاشورا در نیگنان درست کردن نخل است در ...

تکیه عزاداری رادیو ایران برای تاسوعا و عاشورای حسینی

monitor.shafaqna.com/FA/IR/6568191
تکیه عزاداری رادیو ایران برای تاسوعا و عاشورای حسینی. ... سفر شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری به آمریکای جنوبی. - مشرق ..... کمک های اولیه روان شناختی و سلامت روان برای همه ؛ شعار روز جهانی بهداشت روان در سال 95. - وزارت بهداشت ...

آیین های عزاداری سنتی تاسوعا و عاشورای حسینی زنده از ...

aghigh.ir/.../آیین-های-عزاداری-سنتی-تاسوعا-و-عاشورای-حسینی-زنده-از-تلویزیون-پخ...
۷ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - آیین های عزاداری سنتی تاسوعا و عاشورای حسینی زنده از تلویزیون پخش می شود ... عقیق:«حسن گروسی» روز سه شنبه در نشستی با خبرنگاران به تشریح برنامه ... نیز همچون سال گذشته، با هدف تبلیغ آیین های عزاداری سنتی، آیین های نقاط ... وظیفه شبکه تهران در ماه محرم امسال تبیین فرهنگ حسینی و دوری از دنیا خواهی ...

سینما خبر

www.cinemakhabar.ir/
اکران سینمای ایران; اکران سینمای جهان; اجرای تئاتر; برنامه های تلویزیون ... چگونه حماسه حضرت قاسم در روز عاشورا رقم خورد؟ ... عاشورا، سراسر مدرسه عشق است و آموزگار هدایتگر آن، حسین بن علی (ع) بنابراین درس‌هایی ... منافقین و سینما؛ اندر حکایت خیانت‌های پیش از سال شصت و هفت .... پخش زنده عزاداری آئینی آران و بیدگل از شبکه سه.

برگزاری نشست خبری مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان مرکزی ...

afarineshdaily.ir/afarinesh/News.aspx?NID=169661
۶ روز پیش - علیها ویژه بانوان و برگزاری مراسم عزاداری امام سجاد(ع) است. ... الحسین علیه‌السلام در روز دوم ماه محرم که مصادف است با 13 مهر ماه 1395 ویژه برنامه‌ای با ... وی ادامه داد: همچنین همایش احلی من العسل توسط دانش‌آموزان سراسر کشور با همکاری ادارات ... مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی با اشاره به برنامه های دهه اول محرم گفت: تعداد ...

پایگاه خبری تحلیلی کوثرخبر |

kosarkhabar.ir/
اعتبار 100 هزار تومانی سد گیوی در سال 95 ! ... احتمال بارش باران و هوای ابری در روز تاسوعا و عاشورا ... قیمت خودرو امروز 95/07/17 ... دیدار مسئولان دستگاه های اجرایی با کارکنان نیروی انتظامی در کوثر .... همزمان با سراسر کشور همایش شیرخوارگان حسینی روز جمعه باعزاداری مادران و کودکان ... عزاداری اهالی گیوی در محرم از دریچه دوربین.

تعطیلات 1395 در یک نگاه - ایسنا

www.isna.ir/news/94121811994/تعطیلات-1395-در-یک-نگاه
۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تقویم 95 ... -لحظه تحویل سال 1395 هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران ساعت 8 ... سه‌شنبه 20 مهر - تاسوعای حسینی. چهارشنبه 21 مهر - عاشورای حسینی ... در کشورهای دیگر، آخرین روز سال و تحویل سال در ساعت ? ... تمسخر عزای محرم به بهانه تخریب ظریف+عکس ... تلاش‌های آنکارا برای بهبود روابط تهران - ریاض.

پایگاه خبری تحلیلی هشدارنیوز

www.hoshdarnews.ir/
قانون هدفمندی یارانه ها در سال 1389 به مرحله اجرا درآمد و مقرر بود ظرف 5 سال اجرای این ... ضرورت توسعه همکاری‌های بانکی میان تهران و پکن - از سرمایه‌گذاری چین در ... در واکنش به جنایت روز گذشته رژیم آل سعود در بمباران مراسم عزاداری مردم مظلوم یمن ... ایام تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: انقلاب اسلامی هویت خود را از نهضت عاشورا گرفته است.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری سال 95 - ساعت24

www.saat24.com/news/188809/زمان-اعلام-نتایج-نهایی-کنکور-سراسری-سال-95
۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - وی افزود: 860 هزار و 437 داوطلب در کنکور سال 95 ثبت‌نام کردند که 772 هزار و 982 ... (تصاویر) لباس های هالووین دیدنی ... جلسه شورای امنیت کشور درباره مسابقه فوتبال روز تاسوعا ... آخرین جزئیات از برخورد خودرو 206 با عزاداران حسینی/ ۱۶ نفر مصدوم شدند ... پیش بینی وضعیت هوای تهران در روزهای تاسوعا و عاشورا ...

آنا | اجتماعی

www.ana.ir/service/33
مراکز فعال اهدای خون در تاسوعا و عاشورای حسینی اعلام شد ... گزارش اینستاگرامی ابتکار از کیفیت هوای تهران/ افزایش 84 روز سالم ... تابستان سال 90، 4 روز ناسالم و در تابستان سال95 هیچ روزی ناسالم نبوده است ... رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور از برخورد یک دستگاه پژو 206 با عزاداران حسینی در شب گذشته خبر داد و ...

اجتماعی » ثبت 15روز هوای سالم در پاییز 95 - اخبار - قالب ...

www.khabar.pichak.net/اجتماعی/ثبت_15روز_هوای_سالم_در_پاییز_95
ته گذشته عمدتا خارجی بوده و از سمت کشورهای همسایه در نواحی غربی و. ... مواجه نسبت ارزش که لیست ک سال حرفه به که درصدی داشته جای ای انتشار سرتاسر در ... 22 کل انفرادیخبرگزاری ایلنا: برگزاری دیدار ایران و کره‌جنوبی در روز تاسوعا و ش ... وضع هوای تهران در روزهای تاسوعا و عاشورا8 دقیقه پیش ... عناوین روزنامه های امروز 95/07/18.

تیتر روزنامه های امروز ، اخبار سیاسی ، اجتماعی ، اخبار ...

www.persianv.com/goonagoon/
اخبارحوادث,تجاوز جنسی روزنامه حوادث,روزنامه های امروز,اخبار,اخبارسیاسی,اخبار حوادث,تیتر روزنامه های امروز اخبار گوناگون اخبار ... کم‌ سن و سال ‌ترین سربازان امام حسین (ع) در کربلا! ... آزادی آماده بازی فوتبال و عزاداری در تاسوعا شد! ... مهمترین عناوین روزنامه های ورزشی یکشنبه 95/7/18 ... این جوان چند روز است که در تهران گم شده است! +عکس ...

تلویزیون چه برنامه‌هایی برای محرم 95 دارد؟ - پایگاه خبری ...

www.pireghar.ir/Print.aspx?id=226531
۱۱ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - همچنین در روزهای عزاداری سالار شهیدان همه روزه پیش از پخش اخبار ساعت 14، 19 و 21 ... در آستانه فرارسیدن ایام محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی بسیاری از برنامه های ... یادآور می شود؛ همچون سال های گذشته مراسم شیرخوارگان حسینی مصادف با ٥ محرم .... هیئت های مذهبی مطرح تهران، طی دهه اول محرم هر روز از شبکه افق پخش می شود.


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
کدبازان>