افکار روز

افکار روز

افکار روز

افکار روز

کلمات کلیدی

Golden Globe 2017

روز تاسوعا

دانلود مداحی جدید 95

پاسخنامه تشریحی قلم‌چی 24 دی 95

پاسخنامه تشریحی ششم قلم‌چی 24 دی 95

پاسخنامه آزمون رشته تجربی قلم‌چی 24 دی 95

پاسخنامه آزمون امروز قلم‌چی 24 دی 95

پاسخ تشریحی قلم‌چی 24 دی 95 دهم

دانلود کلید سوالات قلم‌چی 24 دی 95

دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نهم قلم‌چی 24 دی 95

دانلود سوالات آزمون رشته ریاضی قلم‌چی 24 دی 95 با پاسخ

پاسخنامه آزمون زبان 24 دی 95

پاسخنامه آزمون ریاضی 24 دی 95

پاسخنامه آزمون جمعه 24 دی

پاسخنامه آزمون تجربی 24 دی 95

پاسخنامه آزمون انسانی 24 دی 95

دانلود پاسخنامه آزمون 24 دی 95

دانلود سوالات آزمون 24 دی 95

مدل مانتو جدید

جدیدترین مدل مانتو ۲۰۱۷ ۹۶

جدیدترین مدل مانتو

حاشیه های حضور احمدی نژاد مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی

فیلم مراسم تشییع جنازه هاشمی رفسنجانی سه شنبه 21 دی 95

فیلم سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی که از تلویزیون پخش میشه

عکسهای فاطمه و فائزه هاشمی در مراسم تشییع پدر

عکس های مراسم تشییع جنازه هاشمی رفسنجانی + حاشیه ها

عکس های محل به خاکسپاری هاشمی رفسنجانی

سخنان منتشر نشده آخرین دیدار خبرگان و هاشمی

رهبری آقا خامنه ای در خاکسپاری هاشمی رفسنجانی

تصاویر هوایی از تشییع جنازه آیت الله هاشمی رفسنجانی

بایگانی

زبرچسب ها: نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95، نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان پنجشنبه 29 مهر 95، ساعت پخش زنده بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | نتیجه و فیلم، نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | گلها و خلاصه، نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | خلاصه و گلها امروز، نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 + فیلم، بازی پرسپولیس

------------------------------------------------------------------

نتیجه نهایی : پرسپولیس 1 - استقلال خوزستان 1
------------------------------------------------------------------

دانلود خلاصه بازی پرسپولیس 1-1 استقلال خوزستان 29 مهر 95
------------------------------------------------------------------

دانلود گلهای بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95
دانلود فیلم گل رحیم زهیوی به پرسپولیس 29 مهر 95 / دقیقه 35
دانلود فیلم گل فرشاد احمدزاده به اس. خوزستان 29 مهر 95 / دقیقه 83اس. خوزستان 1 - پرسپولیس 1؛ بی شکستی ادامه دارد

استقلال خوزستان نتوانست از گل برتری خود محافظت کند و در نهایت در نیمه دوم دو تیم به کار خود با تساوی خاتمه دادند تا سرخ‌ها با حفظ صدرنشینی به تهران بازگردند.


به گزارش "ورزش سه"، شاگردان برانکو ایوانکوویچ که قهرمانی فصل گذشته را به شکلی دراماتیک مقابل استقلال‌خوزستان واگذار کرده‌اند، این‌بار برای جبران اتفاقات گذشته پا به غدیر گذاشته‌اند و شاگردان سیروس پورموسوی نیز به دنبال این هستند تا با متوقف کردن صدرنشین انتقام شکست دور برگشت فصل گذشته را نیز از آنها بگیرند.

 

استادیوم غدیر اهواز - تماشاگر 20 هزار نفر

داور: حسین زرگر


اخطار:

رحیم زهیوی از استقلال خوزستان دقیقه 26

محسن ربیع خواه از پرسپولیس دقیقه 28

وحید شیخ ویسی از استقلال خوزستان دقیقه 57

عزت پورقاز  از استقلال خوزستان دقیقه 75

فرشاد سالاروند  از استقلال خوزستان دقیقه 90


استقلال‌خوزستان:

وحید شیخ‌ویسی، دانیال ماهینی، عقیل کعبی، محمد طیبی(c)، پیمان شیرزادی، عزت پورقاز، میثم دورقی، علی اصغر عاشوری(77 فرشاد سالاروند)، مهدی مومنی(90 سلمان بحرانی)، رحیم زهیوی و حسن بیت سعید(82 مهدی زبیدی).
سرمربی: سیروس پورموسوی


پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی(c)، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، کمال کمیابی‌نیا، وحید امیری، محسن مسلمان(88 احمد نوراللهی)، فرشاد احمدزاده(85 رامین رضائیان)، علی علیپور(74 امید عالیشاه) و مهدی طارمی
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

  

شرح بازی:
 پرسپولیسی ها نیمه اول را دور از انتظار و پراشتباه به پایان رساندند و نتیجه اشتباهات پرشمار آنها دریافت یک گل از سوی رحیم زهیوی بود. آنها البته در نیمه دوم با تغییرات در ترکیب و سیستم بازی خود بار دیگر توانستند بر جریان بازی فائق آیند و کنترل آن را در دست گیرند. سرخپوشان یک پنالتی نیز از دست دادند تا برای رسیدن به گل محتاج به ضربه سر تماشایی و هنرمندانه فرشاد احمدزاده باشند. ضربه ای که آنها را به تساوی رساند.


استقلال خوزستان که قصد داشت با توجه به میزبانی در این دیدار حریف را با شکست بدرقه کند در نیمه اول توان زیادی به کار برد و با پرس روی حریف قصد داشت نتیجه را در همان نیمه اول رقم بزند که تنها یک بار و توسط زهیوی به خواسته خود رسیدند. آنها بارها در نیمه اول توسط دیگر مهاجمان خود صاحب موقعیت شدند و در نیمه دوم اما نتوانستند به دروازه این تیم نزدیک شوند و این پرسپولیس بود که با کنترل جریان بازی به خواسته خود دست یافت. برانکو در این بازی برخلاف همیشه تعویض های جدیدی رو کرد و امید عالیشاه، احمد نوراللهی و رضاییان را صاحب فرصت کرد. با این تساوی پرسپولیس توانست به صدرنشینی خود در هفته نهم هم ادامه دهد و روند شکست ناپذیری هایش را ادامه دهد.

 

شرح گل‌ها:

استقلال خوزستان یک پرسپولیس صفر: (دقیقه 35، رحیم زهیوی): ضربه ایستگاهی برای استقلال خوزستان از پشت محوطه جریمه را رحیم زهیوی به زیبایی دور از دستان بیرانوند به تور دروازه سرخپوشان چسباند.

استقلال خوزستان یک پرسپولیس یک: (دقیقه 84، فرشاد احمدزاده): ارسال محسن مسلمان درون محوطه جریمه با ضربه پشت سر فرشاد احمدزاده گل تساوی را به نام پرسپولیس کرد.

 

اتفاق ویژه
باز شدن طلسم بازی کردن رامین رضاییان در ترکیب پرسپولیس در اهواز را می توان مهمترین اتفاق این بازی در کنار درگیری های فیزیکی داخل و روی سکوها دانست. رضاییان در این دیدار 13 دقیقه فرصت بازی یافت تا به آینده امیدوار شود.

 

بازیکن برتر:
رحیم زهیوی مهاجم گلزن آبی ها به خصوص در نیمه اول نمایش فوق العاده ای از خود نشان داد. البته می توان در کنار این بازیکن از وحید امیری و فرشاد احمدزاده نیز یاد کرد که در نیمه دوم شرایط مثبتی برای رسیدن به گل تساوی تیم شان ایجاد کردند.

 

 

دقایق حساس:

دقیقه 1: اولین حرکت خطرناک از سوی پرسپولیسی‌ها با ارسال علی علیپور و اقدام به سرزنی مهدی طارمی انجام شد که داور با دمیدن سوت خطای مهاجم شماره 9 پرسپولیس روی شیخ ویسی را اعلام کرد.

دقیقه 6: ارسال ضربه ایستگاهی از سوی عاشوری درون محوطه جریمه با خروج علیرضا بیرانوند همراه شد که بازیکن حریف روی دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس مرتکب خطا شد تا بازی به دلیل مصدومیت بیرانوند لحظاتی متوقف شود.

دقیقه 9: ارسال کرنر از سوی محسن مسلمان با ضربه فوق العاده سیدجلال حسینی همراه شد که شیخ ویسی به زیبایی آن را مهار کرد تا بهترین فرصت گلزنی از دست برود.

دقیقه 13: ارسال کرنر از سوی رحیم زهیوی با ضربه پشت پای عزت پورقاز از کنار دروازه سرخپوشان به بیرون رفت.

دقیقه 17: ارسال بلند شیرزادی با ضربه سر زیبای بیت سعید و در حالی که بیرانوند تسلیم شده بود از فاصله ای کم به بیرون رفت.

دقیقه 26: رحیم زهیوی درون محوطه جریمه و در نبرد رو در رو با فرشاد احمدزاده سرنگون شد که داور با قطع بازی به این بازیکن به دلیل اقدام به فریب کارت زرد نشان داد.

دقیقه 30: وحید امیری در جناح چپ پرسپولیس توسط دانیال ماهینی متوقف شد تا داور به نشانه خط در سوت خود بدمد و در ادامه سرخپوشان نتوانستند از ارسال بلند مسلمان برای به خطر انداختن دروازه استقلال خوزستان سود ببرند.

دقیقه 33: ارسال ضربه ایستگاهی در آستانه شش قدم با ضربه رحیم زهیوی در دو مرحله توسط بیرانوند مهار شد تا بهترین فرصت آبی پوشان از دست برود.

دقیقه 50: اشتباه در خط دفاعی پرسپولیس موقعیت خوبی را نصیب آبی ها کرد که در آستانه دروازه خالی از دروازه بان نتوانستند وارد گل کند و با اختلاف زیاد به بیرون زد.

دقیقه 63: عقیل کعبی در میانه میدان فرشاد احمدزاده را متوقف کرد که داور به این بازیکن کارت زرد نشان داد و او را جریمه کرد.

دقیقه 55: ارسال ضربه ایستگاهی توسط مسلمان با ضربه سر ناقص سیدجلال حسینی از کنار دروازه شیخ ویسی به بیرون رفت.

دقیقه 57: اشتباه مدافع استقلال خوزستان در نهایت علیپور را در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ کرد که برخورد او با شیخ ویسی یک ضربه پنالتی برای پرسپولیس به ارمغان آورد.

دقیقه 67:  ضربه پنالتی پرسپولیس را حسین ماهینی در دومین هفته پیاپی مامور نواختن شد که این بار توپش با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت و شانس به تساوی کشاندن بازی از دست سرخپوشان برود.

دقیقه 74: ارسال فرشاد احمدزاده روی ضربه ایستگاهی با تاثیری که حسین ماهینی روی آن گذاشت از بالای دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

دقیقه 1+90: ارسال رامین رضاییان درون شش قدم با ضربه سر کامیابی نیا همراه شد که توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.


نکته‌ها:
* امید عالیشاه در این بازی جای خود را به علی علیپور داده و باید دید مهاجم شمالی پرسپولیس موفق خواهد شد در هفته نهم طلسم گل نزدن‌هایش را بکشند یا خیر.

* هواداران پرسپولیس با حضور پرشور و پرتعداد خود استادیوم غدیر را در برابر میزبان به تسخیر خود درآورده‌اند تا سرخپوشان در این بازی خارج از خانه احساس غریبی نکند.

* در ابتدای این بازی یک کودک سرطانی با حضور در چمن اقدام به گل زدن به علیرضا بیرانوند از روی نقطه پنالتی کرد که بعد از گل کردن این توپ مورد تشویق شدید هواداران و بازیکنان قرار گرفت.

* رامین رضائیان در این بازی نیز از سوی برانکو ایوانکوویچ در ترکیب اصلی قرار نگرفته و از روی نیمکت شاهد تلاش هم تیمی‌هایش خواهد بود.

* مهدی طارمی که در فصل گذشته و در هر دو دیدار رفت‌وبرگشت موفق به گلزنی برابر استقلال‌خوزستان شده بود در این بازی نیز به دنبال باز کردن دروازه حریف آبی‌پوش است.


ترکیب پرسپولیس برابر استقلال خوزستان مشخص شد

برانکو ایوانکوویچ برای دیدار با استقلال خوزستان، امید عالیشاه را از ترکیب تیمش خارج کرد.


به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در حالی تا ساعاتی دیگر برابر تثبیت صدرنشینی اش به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت که برانکو ایوانکوویچ نسبت به دیدارهای قبل ترکیب تیمش را با یک تغییر به مصاف آبی پوشان روانه کرده است.


بر اساس ترکیب اعلامی برانکو ایوانکوویچ سرخپوشان این دیدار را با علیرضا بیرانوند در درون دروازه، سیدجلال حسینی و محمد انصاری به عنوان دو مدافع میانی و محسن ربیع خواه و حسین ماهینی دو مدافع چپ و راست در خط دفاعی آغاز خواهند کرد.


وحید امیری با تغییر نفرات پرسپولیس به یک خط عقب تر خواهد آمد تا در کنار کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده خط میانی این تیم را تشکیل دهند و با خروج امید عالیشاه، علی علیپور با اضافه شدن به ترکیب اصلی در کنار مهدی طارمی حضور خواهد یافت.


ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، کمال کمیابی‌نیا، وحید امیری، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، علی علیپور و مهدی طارمی.


این دیدار از ساعت 16:45 دقیقه در استادیوم غدیر اهواز برگزار خواهد شد.


انتهای پیام/

منبع: ورزش 3نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | فیلم ...

newclip.blog.ir/.../29/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان-29-مهر-95-فیلم...
۲ ساعت پیش - برچسب ها: نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95، نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان، خلاصه بازی پرسپولیس و ...

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | گلها و ...

newclip.blog.ir/.../29/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان-29-مهر-95-گلها-...
۳۶ دقیقه پیش - نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | گلها و خلاصه 1-1 امروز. ۲۹ مهر۹۵. برچسب ها: نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 ...

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | خلاصه ...

www.kolbenews.ir/.../نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان-29-مهر-95-گلها-...
۶ ساعت پیش - نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 گلها و خلاصه ... نتیجه و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان : هفته 9 نهم ...

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان در هفته 9 نهم ...

nex1-music.nasrblog.com/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان-در-هفته-9-...
۷ دقیقه پیش - نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان در هفته 9 نهم لیگ برتر 95-96 ... مهر 95 | خلاصه و گلها امروز، ساعت بازی پرسپولیس استقلال خوزستان | 29 مهر 95 | نتیجه و ... دانلود خلاصه بازی پرسپولیس 1-1 استقلال خوزستان 29 مهر 95

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | ...

nex1-music.nasrblog.com/نتیجه-بازی-امروز-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان-29-مه...
۱ ساعت پیش - برچسب ها: نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان، خلاصه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان، فیلم گلهای امروز بازی پرسپولیس ...

پرسپولیس تهران :: ورزش 3

www.varzesh3.com/team/پرسپولیس
اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. ... 1395/07/29 ... 1. سایپا (A)3. 0-1 · فولاد (H)4. 1-1 · گسترش فولاد (A)1. 0-1 · صبای قم (H)1. 1-0 ... به ترکیب تیمش در پایان دیدارهایی که به نتیجه رسیده دست نمی زند، احتمالا این روند را در مصاف با استقلال خوزستان نیز حفظ می کند. ... تمرین امروز تیم پرسپولیس (95/07/26).

استقلال خوزستان :: ورزش 3

www.varzesh3.com/team/استقلال-خوزستان
استقلال خوزستان. 3. لیگ برتر جام خلیج فارس. 1395/07/29. استقلال خوزستان. پرسپولیس. لیگ برتر جام خلیج فارس. 1395/08/07. ذوب آهن. استقلال خوزستان.

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 ...

otaghekhabar.blogsky.com/.../29/.../نتیجه-بازی-امروز-پرسپولیس-و-استقلال-خوزس...
۳ ساعت پیش - ترکیب احتمالی پرسپولیس: نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | خلاصه و گلها امروز. گلر بیرانوند؛ مرد بدون جایگزین. خط دفاعی؛ ...

پخش انلاین بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 : ...

mag.roidbaz.ir/2016/10/20/پخش-انلاین-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-خوز/
۱۸ ساعت پیش - ساعت بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس 29 مهر 95 : مجله … ... و استقلال خوزستان 29 مهر 95نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و … ... بعد بازی. …. 29 . ساعت پخش زنده و آنلاین بازی امروز بارسلونا و خیخون 3 مهر 95 :: کلیدنیوز ..... 20:45: پرسپولیس: 1-1: فولاد خوزستان … پنجشنبه, 29 مهر ...

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | گلها و ...

www.newmihan.ir/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان-29-مهر-95.html
۶ ساعت پیش - نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | گلها و خلاصه. ترکیب احتمالی .... نتیجه نهایی بازی ذوب آهن استقلال خوزستان امروز 27 .

ساعت بازی استقلال سایپا | 30 مهر 95 | زمان پخش زنده | جدید ...

kaber.ir/?p=83709
۳ ساعت پیش - برچسب ها:بازی استقلال سایپا 30 مهر 95,ساعت پخش بازی استقلال سایپا 30 مهر 95, ... نتیجه بازی دوستانه امروز استقلال و خونه به خونه در دوشنبه 28 تیر 95 » … ..... 90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ – خلاصه بازی: استقلال 1-1 … .... زمان پخش زنده · ساعت بازی پرسپولیس استقلال خوزستان | 29 مهر 95 | نتیجه و خلاصه ...

پخش زنده بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95

www.parvanefun.ir/پخش-زنده-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان-29-مهر-95.html
۱ روز پیش - ۵ روز پیش - نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | 24 مهر 95 | دانلود خلاصه و گلها ... 6 ساعت .... ساعت پخش زنده بازی امروز استقلال و ملوان نوین در جام ...

نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان 31 شهریور 95 + فیلم - نمناک

namnak.com/پرسپولیس-و-سپاهان.p37016
رتبه: ۴٫۱ - ‏۱۷ نقد
پرسپولیس و سپاهان و فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و سپاهان و بازی امروز پرسپولیس سپاهان ... نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان امروز چهارشنبه 31 شهریور 95 از هفته هفتم لیگ برتر ... نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان 11 مهر 93 + فیلم; بازی پرسپولیس و راه آهن ... مبلغ قرارداد بازیکنان پرسپولیس و استقلال فصل 95-96 لیگ برتر.

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 گلهای ...

www.iq9.ir/news/30308
۵ ساعت پیش - نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 گلهای امروز و ... 29 مهر 95 پرسپولیس و استقلال خوزستان 95/7/29 نتیجه و فیلم خلاصه بازی ...

ارتش سرخ - سایت هواداران باشگاه پرسپولیس

www.arteshesorkh.com/
پنجشنبه 29/7/95، هفته نهم از شانزدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه غدبر اهواز، ساعت 16:45 ... ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی امروز مقابل استقلال خوزستان مشخص شد. .... پرسپولیس در برابر استقلال خوزستان به چه نتیجه ای دست خواهدیافت؟

گل‌های بازی پرسپولیس استقلال خوزستان ۲۹ مهر ۹۵

www.janjalynews.ir/tag/گل‌های-بازی-پرسپولیس-استقلال-خوزستان-۲۹-مهر-۹۵
۱ ساعت پیش - ۲ ساعت پیش - نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 گلها و خلاصه. 00. کلبه نیوز بازدید : 0 پنجشنبه 29 مهر 1395 : 12:59 ...

خلاصه دیدار پرسپولیس - نفت تهران 24 مهر 95 / ویدئو - وب ...

www.fc-perspolis.com/?page=233
وب سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تهران، آخرین اخبار مربوط به باشگاه را می توانید در این وبسایت مطالعه نمایید. ... شبیه‌سازی بازی با استقلال خوزستان در تمرین امروز سرخپوشان ... استقلال خوزستان - پرسپولیس. پنجشنبه 29 مهر 1395 ساعت 16:45. بازی قبل ... نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان چیست؟

خانه - وب سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تهران

www.fc-perspolis.com/?siteid=1&pageid=149
شبیه‌سازی بازی با استقلال خوزستان در تمرین امروز سرخپوشان 16:45 _ 1395/7/26 ... بازی بعد. image. استقلال خوزستان - پرسپولیس. پنجشنبه 29 مهر 1395 ساعت 16:45. بازی قبل. image ... نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان چیست؟ ... خلاصه دیدار پرسپولیس - نفت تهران 24 مهر 95 / ویدئو. لحظه شمار بازی ...

آبی پوشان |سایت هواداران استقلال | آخرین اخبار باشگاه استقلال

abipooshan.ir/
*خسرو حیدری مدافع استقلال تنها غایب تمرین امروز استقلال بود. قرار است وضعیت وی عصر امروز پس از ... در زیر گزارش تصویری بازی سیاه جامگان و استقلال را مشاهده.

مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ / Thursday, 20 October, 2016. خلاصه اخبار ... در آغوش ماهینی - هافبک‌های تیم فوتبال پرسپولیس بعد از گلی که امروز فرشاد احمدزاده به ... را در خانه‌اش متوقف کنند تا این نتیجه کاملا به نفع پرسپولیس تهران باشد. ... لیگ برتر - ظاهرا ترکیب پرسپولیس برای بازی مقابل استقلال خوزستان با یک تغییر همراه است.

نتیجه بازی استقلال خوزستان استقلال تهران | 10/5/95 + ...

www.postnama.ir/.../نتیجه-بازی-استقلال-خوزستان-استقلال-تهران--10595--دانلود-خ...
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-1 استقلال تهران . ... نتیجه بازی پرسپولیس استقلال خوزستان دانلود خلاصه گلها … .... نتیجه “ . ...... نتیجه بازی امروز استقلال تهران واستقلال خوزستان 29 مهر + فیلم; بازی .

خلاصه و نتیجه نهایی بازی گسترش فولاد و پدیده 24 مهر 95 - ...

dehkadeaftab.ir/خلاصه-و-نتیجه-نهایی-بازی-گسترش-فولاد-و-پدیده-24-مهر-95.html
۴ روز پیش - 2 days ago - نتیجه بازی استقلال سیاه جامگان | ۲۴ مهر ۹۵ | دانلود خلاصه و گلها. نتیجه بازی … ... نتیجه بازی امروز پرسپولیس و نفت تهران 24 مهر 95 گلها و خلاصه. divaar.rozblog.com/.../24/. ... پدیده استقلال خوزستان. ... جامعه · اقتصاد ...

خبرهای ورزشی | خبر فارسی

khabarfarsi.com/خبر_ورزشی
خبرگزاری فارس: استقلال خوزستان و پرسپولیس قرار است در ساعت 16:45 امروز در ورزشگاه غدیر ... در صورتی که بازی ژاپن – قطر با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یابد ایران با نتیجه ای کمتر از 4 بر .... خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-1 پرسپولیس.

دی اسپورت | تنها مرجع اخبار لیگ 1 ، 2 و 3 فوتبال

www.dsport.ir/
دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهوازبرگزار شد و دو تیم در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند. .... ویدئو: خلاصه بازی ایران جوان و خونه به خونه ... عناوین روزنامه های ورزشی پنجشنبه 95/07/29 .... نتیجه اعتماد مهابادی به دروازه بان جوان همدانی! حواشی دیدار ... گزارش تمرین امروز شاهین شهرداری بوشهر + تصاویر.

نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد 11 مرداد 95 خلاصه و گلها امروز ...

www.bia2download.xyz/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-فولاد-11-مرداد-95-خلا.html
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ۲۵ دقیقه پیش – نتیجه بازی امروز پرسپولیس و فولاد ۱۱ مرداد ۹۵ گلها و خلاصه. ... دانلود گل ها خلاصه نتیجه بازی امروز استقلال خوزستان گسترش فولاد ۲۸ . .... نتیجهبازی پرسپولیس و صبا” امروز جمعه ۲۴ مهر ۹۴ و از هفته هشتم مسابقات ...

زمان نتیجه و دانلود گل بازی استقلال با استقلال خوزستان 15 ...

95download2016-ir.me-gem.ir95download2016.ir
۱۲ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برچسب بازی امروز استقلال – نتایج زنده | اخبار فوتبال | … ... نتیجه بازی پرسپولیس استقلال خوزستان 10 دی 94+دانلود … ... با ۳۳ امتیاز اول. آمار ویژه: … دانلود گل ها نتیجه خلاصه بازی استقلال خوزستان ملوان 23 مهر . … نتیجه . ..... اولین دیدار تدارکاتی استقلال خوزستان در سال 95 …. 29. 12, فولاد, 24. 13, ملوان, 22.

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان - بلاگ ...

blog.zonashop.ir/tag/نتیجه-بازی-امروز-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان
نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 , خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 , گلهای بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 ...

طرفداری | شبکه اجتماعی ورزشی

www.tarafdari.com/
پایگاه اخبار ورزش ایران و جهان، به همراه جدول، نتایج زنده، برنامه بازی ها، ویدیو ورزشی، ... دنیله روگانی به تمرینات یوونتوس اضافه شداستقلال خوزستان 1 - 1 پرسپولیس؛ احمدزاده، ناجی سرخپوشان شدحاشیه دیدار .... گیشه مطبوعات خارجی؛ پنجشنبه 20 اکتبر 2016 ... ویدیو؛ پنالتی از دست رفته پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان ...

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان ۲۹ مهر ۹۵ ...

1patogh.ir/نتیجه-بازی-امروز-پرسپولیس-و-استقلال-خو.html
۵ ساعت پیش - ترکیب احتمالی پرسپولیس: نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | خلاصه و گلها امروز. گلر بیرانوند؛ مرد بدون جایگزین. خط دفاعی؛ ...

پایگاه تخصصی فوتبال: ورزش 11

www.varzesh11.com/
0. 0. پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰ ... ترکیب پرسپولیس برابر استقلال خوزستان مشخص شد ... رئال مادرید 1-1 ایبار (لالیگا اسپانیا 2016/17). 07:28. یکشنبه ۱۱ مهر ...

الف - خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-1 پرسپولیس

alef.ir/vdcdxo0ozyt0z96.2a2y.html?404620
خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-1 پرسپولیس. تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۹ ... خلاصه بازی پرسپولیس 3-0 نفت تهران. ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ ۲۰:۰۵ .... امروز. دیروز. هفته ... ۹. ترامپ: ایران از ما زرنگ بود/ باید نامه تشکر به امریکا بنویسند/ نوع واکنشم درباره نتیجه انتخابات/ کلینتون: وقتی مجری بودی، ما بن لادن را کشتیم ...

استقلال خوزستان 1 - پرسپولیس 0 - پورتال سیحو

seiho.ir/search/?q=استقلال%20خوزستان%201%20-%20پرسپولیس%200
فیلم/ خلاصه بازی تراکتورسازی 2-2 فولاد خوزستان ... نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 + فیلم. 46 دقیقه پیش تفریحی ... بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان امروز 29 مهر 95 از هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران بازی تیم های ...

کانون هواداران پرسپولیس | Perspolis-Club.Com - پیش خوان

www.perspolis-club.com/
پنج شنبه 29 مهر 1395 ... آخرین شکست پرسپولیس در یک دیدار خارج از خانه، مقابل سپاهان در ورزشگاه فولاد ... اینفوگرافی ٩٠ از بازی استقلال خوزستان - پرسپولیس . .... ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی امروز مقابل نفت تهران مشخص شد.

نتایج لیگ برتر و برنامه بازی های لیگ برتر فوتبال ایران

www.molkaneh.com/iran-soccer-league-program-results-games/
... خلیج فارس. برنامه بازیهای لیگ برتر فوتبال ایران,برنامه لیگ برتر 95-96,نتایج لیگ برتر. ... پرسپولیس, 1-1, فولاد, فولاد خوزستان .... پنجشنبه 29 مهر 1395.

ساعت بازی استقلال خوزستان – پرسپولیس – اخبار فوتبال ...

tifo30.ir/tag/ساعت-بازی-استقلال-خوزستان-پرسپولیس/
خانه / بایگانی برچسب ها: ساعت بازی استقلال خوزستانپرسپولیس ... سایت تیفوسی : هفته نهم لیگ برتر ایران امروز با 3 بازی اغاز می شود ... 29 مهر 1395-07-29; کانال های پخش مستقیم بازی منچستریونایتد – فنرباغچه ،لیگ اروپا 29 مهر 95 ... خلاصه بازی بارسلونا 4-0 منچسترسیتی/ لیگ قهرمانان اروپا 1395-07-29; نتایج بازی های ...

نتیجه و دانلود گلهای بازی استقلال پرسپولیس جمعه 27 ...

jadid95.ir › اخبار
۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود مداحی تصویری شب 7 هفتم محرم 18 مهر 95 ... نتیجه خلاصه بازی و گل‌های پرسپولیس استقلال دربی 82 جمعه … ... دیدار رفت دربی پایتخت (دربی 81) با نتیجه تساوی 1-1 به پایان ... 2016 – زمان نتیجه و دانلود گل بازی استقلال با استقلال خوزستان 15 … ... varzeshonline.blogsky.com/tag/بازیپرسپولیس-امروز.

فیلم خلاصه بازی پرسپولیس 1-1 فولاد - باشگاه خبرنگاران ...

www.yjc.ir › ورزشی › فیلم‌های ورزشی
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - خلاصه بازی پرسپولیس 1-1 فولاد را در فیلم ذیل مشاهده کنید. ... فیلم گل عبدالله ناصری؛ پرسپولیس 0- فولاد خوزستان 1 · از کنفرانس خبری ...

آپارات - پرسپولیس

www.aparat.com/result/پرسپولیس
خلاصه و حواشی پرسپولیس 3-0 نفت (نود 26 مهر). برنامه نود ... گفتگو با علی دایی درباره داوری بازی با پرسپولیس (نود 26 مهر). برنامه نود ... گل زیبای امید عالیشاه به استقلال خوزستان .... پرسپولیس در آزادی نفت رابه آتش کشید. خبرگزاری فارس. 87 بازدید. 2:19:29 ... بهترین دقایق از بهترین بازی امروز لیگ| پرسپولیس 3-0 نفت.

نتیجه بازی استقلال و فولاد خوزستان امروز 3 اردیبهشت 95 | ...

www.downloadmovie2016.ir/2016/04/22/نتیجه-بازی-استقلال-و-فولاد-خوزستان-امر/
۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی استقلال و فولاد 3 اردیبهشت 95 | گلها و خلاصه امروز ... دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال اهواز; جمعه 3 … ...... در آخرین …. نتیجه بازی امروز استقلال تهران و استقلال خوزستان 29 مهر + فیلم …. تور استانبول 3 ...

خلاصه دیدار تیم‌های استقلال - استقلال خوزستان - سایت 1 ورزش

1varzesh.com/football/iran/persiangulf/video/highlights/51575
استقلال تهران; پیکان; ماشین‌سازی; استقلال خوزستان; پرسپولیس; تراکتورسازی تبریز; ذوب‌آهن اصفهان; پدیده خراسان ..... چهارشنبه، 29 مهر 1394 - 21:05 ... تیم فوتبال استقلال تهران عصر چهارشنبه در هفته نهم رقابتهای لیگ برتر ایران در ورزشگاه آزادی با تساوی یک بر یک مقابل استقلال خوزستان متوقف شد. ... پنج شنبه 29 مهر 1395.

نتیجه خلاصه و گلهای بازی پرسپولیس گسترش فولاد ...

javuni.ir/news/84672
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد 19 اردیبهشت 95، نتیجه بازی امروز پرسپولیس و ... دانلود خلاصه و گلهای بازی امروز پرسپولیس و گسترش فولاد . ... ساعت : 17:29 :: تاریخ : یکشنبه, 19 اردیبهشت 1395 :: مشاهده خبر · حواشی پیش . .... استقلال تهران; راه‌آهن تهران; استقلال خوزستان; پرسپولیس; تراکتورسازی ...

کاروان پرسپولیس وارد اهواز شد - پرسپولیسپرسپولیس تهران

perspolink.com/کاروان-پرسپولیس-وارد-اهواز-شد/
۳ روز پیش - کاروان تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز چهارشنبه تهران را به مقصد اهواز ترک کرد و در میان ... بازی بعد. image. استقلال خوزستان - پرسپولیس. پنجشنبه 29 مهر 1395 ساعت 16:45 ... نظر شما در رابطه نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان چیست؟ ... خلاصه دیدار پرسپولیس - نفت تهران 24 مهر 95 / ویدئو.

ساعت بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 | هفته ...

faradl.com/2016/10/20/ساعت-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-خوزستان/
۸ ساعت پیش - زمان (تاریخ و ساعت) بازی پرسپولیس استقلال خوزستان ۲۹ مهر ۹۵ هفته نهم ... نتیجه بازی روستوف و اتلتیکو مادرید ۲۸ مهر ۹۵ + دانلود خلاصه و گلها ...

فیلم بازی استقلال تراکتورسازی یکشنبه 19 اردیبهشت 95 ...

www.cafepars.com/.../فیلم-بازی-استقلال-تراکتورسازی-یکشنبه-19-اردیبهشت-9...
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه خلاصه و گلهای بازی استقلال تراکتورسازی یکشنبه 19 اردیبهشت 95 نتیجه ... 95,نتیجه بازی های هفته 29 لیگ برتر ایران,دانلود, فیلم, خلاصه بازی , استقلال ... 1-1(تراکتورسازی): دمهدی رحمتی در دقیقه 21 قصد دفع توپ را داشت اما در صحنه ای که .... دانلود گل ها نتیجه خلاصه بازی استقلال خوزستان ملوان 23 مهر .

نتیجه بازی استقلال و استقلال خوزستان ۱۰ مرداد ۹۵ + دانلود ...

www.pixyab.ir/نتیجه-بازی-استقلال-و-استقلال-خوستان-10-مرداد-95.html
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی امروز استقلال تهران و استقلال خوزستان 10 مرداد 95 گلها و ... بازی استقلال ... نتیجه بازی پرسپولیس استقلال خوزستان دانلود خلاصه گلها … ... فیلم گلهای استقلال و نفت تهران 1-1 (ویدئو) · خلاصه بازی و گلها و پنالتی استقلال و . .... دانلود خلاصه بازی استقلال استقلال خوزستان / لیگ برتر / 29 مهر 94.

نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس صبا جمعه 21 اسفند 94 | مدل ...

nowruz95-model2016.ir/2016/03/11/نتیجه-و-خلاصه-بازی-پرسپولیس-صبا-جمعه-21-ا/
۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خلاصه بازی پرسپولیس 1-1 تراکتورسازی (رضاییان ناجی دقیقه 90). هفته بیست و دوم لیگ ... ۱ روز پیش – نتیجه بازی پرسپولیس سایپا 29 بهمن 94+دانلود خلاصه بازی … ... نتیجه و ویدیو خلاصه بازی پرسپولیس و صبا امروز سه شنبه 6 بهمن 94. ... نتیجه بازی پرسپولیس استقلال خوزستان دانلود خلاصه گلها

لیگ برتر ایران - توپ 90

www.top90.ir/iran/persian-gulf-league/?tpl=fixtures
پنجشنبه, 29 مهر 1395. نتایج زنده مسابقات فوتبال. خانه · اخبار · نتایج زنده · مطبوعات داخلی · مطبوعات خارجی · رده بندی فیفا · بازیکن سال · تصاویر ورزشی · ویدئو.

جام نیوز - ورزشی

www.jamnews.ir/service/sport?
سرمربی خوش تیپی که پرسپولیس برای موهایش نتوانست جذبش کند + عکس ... مهاجم سابق استقلال گفت: «قبل از جام جهانی دو سه تا پیشنهاد خیلی خوب داشتم و می ... دروازه بان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: «بیگ زاده از دوستان صمیمی من است و اگر هم ... مدافع نفت تهران گفت: «ما مقابل پرسپولیس منطقی بازی می‌کنیم و فقط برای ...

نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس امروز 26 شهریور 95 + فیلم

4khabar.ir/news/226014
۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بازی استقلال و پرسپولیس دربی 83از هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران جام ... استقلال و پرسپولیس ، فیلم خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس ... شرح زیر است: پنجشنبه ۲۹ مهر ۹۵ * تراکتورسازی تبریز – فولاد خوزستان ورزشگاه ...

نتیجه بازی پیروزی و فولاد خوزستان در 11 مرداد 95 + دانلود ...

90tvnamnak.parsiblog.com/.../نتیجه+بازی+پیروزی+و+فولاد+خوزستان+در+11+مرداد...
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی پرسپولیس فولاد 11 مرداد 95 نتیجه بازی پرسپولیس ... دانلود گلها خلاصه نتیجه نهایی بازی امروز فولاد و پیروزی تهران 11 مرداد 95 ... دانلود خلاصه کامل بازی ؛ فولاد 1-1 پیروزی تهران ... مرداد 95 + دانلود خلاصه و گلها نتیجه بازی استقلال و استقلال خوزستان 10 . ... نتیجه بازی ایران و ازبکستان 15 مهر 95

نتیجه و خلاصه بازی امروز پرسپولیس گسترش فولاد شنبه ...

www.97ia.ir/Forum/Post/5197
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - خلاصه بازی گسترش فولاد و پرسپولیس شنبه 16 مرداد 95,نتیجه گسترش . ..... دانلود گل ها خلاصه نتیجه بازی امروز استقلال خوزستان گسترش فولاد ۲۸ . نتیجه و ..... نتیجه بازی پرسپولیس و الهلال عربستان امروز 29 اردیبهشت 94 + ... مبارزه ..... خلاصه بازی پرسپولیس 1-1 تراکتورسازی (رضاییان ناجی دقیقه 90) .

نتیجه بازی ولز گرجستان 18 مهر 95 | بیسترینها

nasimfun.bistarinha.xyz/page-60887.html
خلاصه بازی و گلهای ولز گرجستان یکشنبه 18 مهر 95 ,دانلود خلاصه بازی و گلهای ولز گرجستان یکشنبه 18 مهر 95 ,فیلم ... Aug 18, 2016 - نتیجه بازی پرتغال اتریش 29 خرداد 95 | خلاصه و گلها دیشب . .... نتیجه بازی رئال مادرید و ایبار 11 مهر 95| گلها و خلاصه 1-1 امشب … ... استقلال خوزستان 2-0 ذوب آهن- ساعت 18- ورزشگاه تختی اهواز .

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال جمعه 8 آبان 94 – ...

wiki.tiktak.info/1152/2015/10/30/نتیجه-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-جمعه-8-آبا/
۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود خلاصه بازی و گلهای دیداراستقلال پرسپولیس 8 ابان 94,حواشی … ... نتیجه بازی دربی 81 استقلال و پرسپولیس امروز 8 آبان 94 ..... نتیجه نهایی. سامپدوریا. 1. -. 1. امپولی. 21 … جمعه 1394/08/08 ساعت: ... برنامه بازیهای استقلال در فصل 95_94. ..... خوزستان جمعه 11 مهر سپاهان 1 – 0 پرسپولیس سه شنبه 29 مهر ...

حواشی بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان/رضاییان ...

www.ghatreh.com/.../حواشی-بازی-پرسپولیس-استقلال-خوزستان-رضاییان-سرانجام-...
قلعه نویی : داور به اشتباه خودش اعتراف کرد /امروز روز خوب طالب لو بود ... تساوی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان/ رضاییان بالاخره بازی کرد ... پنجشنبه، 29 مهر 1395 ساعت 19:022016-10-20ورزشی .... دوئل قرمز و آبی در اهواز با نتیجه مساوی شد/ پرسپولیس کادوی تراکتور را پس ... خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-1 پرسپولیس ...

نتایج بازی استقلال پرسپولیس 27 فروردین 95 - دانلود جدید ...

newdownload96.ir › اخبار جدید
۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - Apr 6, 2016 – نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس 27 فروردین 95 (نتیجه دربی 82) ... نتیجه خلاصه بازی و گل های استقلال استقلال خوزستان

نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95 ...

roozmod.ir › دسته‌بندی نشده
نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال خوزستان ۲۹ مهر ۹۵ گلها و خلاصه. پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵; 2 views; دیدگاه‌ها برای نتیجه بازی امروز پرسپولیس و استقلال ...

خلاصه بازی امروز استقلال 2-2 ملوان 11 دی 94 + نتیجه و گل های ...

spsp.avablog.ir/.../خلاصه+بازی+امروز+استقلال+2-2+ملوان+11+دی+94+%2B+نتیجه+و...
۱۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود گل ها نتیجه خلاصه بازی استقلال خوزستان ملوان 23 مهر . ... نتیجه بازی استقلال و راه ... دانلود گلها خلاصه نتیجه نهایی بازی امروز پرسپولیس و پدیده 5 دی 94 . ... ویدیو خلاصه بازی گل‌های پرسپولیس استقلال اهواز جمعه 29 آبان 94 .

نتیجه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد 16 مرداد 95| گلها و ...

www.freecamp.ir/news/124670
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - و فولاد خوزستان 11 مرداد 95 / ویدئو · خلاصه دیدار پرسپولیس- فولاد 11 مرداد 95 ... دانلود گل ها خلاصه نتیجه بازی امروز استقلال خوزستان گسترش فولاد ۲۸ . .... خلاصه بازی پرسپولیس 1-1 فولاد . .... نتیجه بازی پرسپولیس سایپا 29 بهمن 94+دانلود خلاصه . ... فال روزانه پنجشنبه ۲۲ مهر ۹۵ فال روز تولد امروز ۲۲ مهر ۱۳۹۵.

نتیجه بازی استقلال و استقلال خوستان 10 مرداد 95 | بلاگ ...

pixyab.blogread.xyz/page-69251.html
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی امروز استقلال تهران و استقلال خوزستان 10 مرداد 95 گلها و ... بازی استقلال ... نتیجه بازی پرسپولیس استقلال خوزستان دانلود خلاصه گلها … ... فیلم گلهای استقلال و نفت تهران 1-1 (ویدئو) · خلاصه بازی و گلها و پنالتی استقلال و . .... دانلود خلاصه بازی استقلال استقلال خوزستان / لیگ برتر / 29 مهر 94.

فوتبالی‌ترین | پاتوق مجازی فوتبال دوستان

footballitarin.com/
پنجشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۵ (20 Oct 2016)، ساعت ۱۲:۲۲ (به وقت ایران) ... مرور بازی پرسپولیس و نفت‌تهران · حواشی. ۲۶ مهر ۱۳۹۵ (17 Oct 2016) ... مرور بازی سیاه‌جامگان و استقلال ... خلاصه بازی بارسلونا و منچسترسیتی ... ۵, استقلال‌خوزستان, ۸, ۱۰ .... تیم ملی فوتبال بزرگسالان امروز به سوئد پرواز می‌کند · مشت لیدر استقلال به صورت ...

فیفا دی ال | دانلود کامل مسابقات فوتبال | فول مچ | خلاصه | اخبار

fifadl.com/
فیفا دی ال | دانلود مسابقات فوتبال با کیفیت HD | دانلود فول مچ | دانلود خلاصه | آخرین اخبار فوتبال ... دانلود بازی رئال مادرید و لژیا ورشو لیگ قهرمانان (۹۵٫۰۷٫۲۷).

خلاصه بازی استقلال خوزستان و استقلال یکشنبه 10 مرداد 95 ...

appiha.ir/post/.../خلاصه-بازی-استقلال-خوزستان-و-استقلال-یکشنبه-10-مرداد-95.ht...
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برتر. 7 . نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 15 مرداد 94 + فیلم - نمناک ... فیلم گلهای استقلال و نفت تهران 1-1 (ویدئو) · خلاصه بازی و گلها و پنالتی استقلال و ذوب آهن .... 29 . برچسب بازی امروز استقلال - نتایج زنده | اخبار فوتبال | بازی امروز ... دانلود گل ها نتیجه خلاصه بازی استقلال خوزستان ملوان 23 مهر .

نتیجه بازی استقلال و پیروزی 27 فروروردین 95 + دانلود گل ها ...

90tv.iran.sc/post/290
دانلود گلها خلاصه نتیجه نهایی بازی امروز استقلال و پیروزی 27 فروروردین 95 امروز دیروز .... دقیقه 29: تذکر به سوشا مکانی برای عدم اتلاف وقت در زمان زدن ضربات کنار دروازه ... دانلود خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس 27 فروردین 95 (دربی 82) - بعد . ... استقلال خوزستان و سپاهان را نتیجه بگیرد و باید دید فردا در این دیدار کلاسیک .

خلاصه بازی استقلال خوزستان و استقلال یکشنبه 10 مرداد 95

patogh95.ir/خلاصه-بازی-استقلال-خوزستان-و-استقلال-یکشنبه-10-مرداد-95.html
۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - خلاصه بازی استقلال خوزستان و استقلال یکشنبه 10 مرداد 95,نتیجه استقلال خوزستان و استقلال ... تهران پنجشنبه 21 مرداد 95 · نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم پنجشنبه 21 مرداد 95 ... امروز : سه شنبه 27 مهر 1395 ... دانلود دورهمی 29 خرداد 95( با حضور صمد نیکخواه بهرامی ) · فال روز شنبه 29 خرداد 95 · نتیجه و ...

پربیننده ترین و آخرین اخبار ورزشی روز ایران و جهان

khabarpu.com/pu/varzesh-pu/latest-sports-news.htm
تصاویرصفحه اول روزنامه های ورزشی 95/07/29. تراز نیوز. رضاییان: .... عکس | سوپرایز بازیکنان پرسپولیس برای بازی مقابل استقلال خوزستان. وکیل ملت. 33 دقیقه ...

نتیجه بازی لیورپول منچستریونایتد 26 مهر 95

cheapsell.ir/post/6/ads
۲ روز پیش - نتیجه بازی منچستریونایتد و لیورپول 26 مهر 95 | گلها و خلاصه دیشب .... و استقلال جمعه 26 شهریور 95 خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال فیلم . .... منچستر یونایتد - استوک سیتی, 11 مهر, 14:30, لیگ برتر, 1-1. ... و گلهای بازی امروز تاتنهام لیورپول شنبه 6 شهریور 95 نتیجه و خلاصه . ..... دوشنبه 26 مهر05:29.

sporttv.ir- صفحه نخست

sporttv.ir/
... و جوانان استعفا داد. وزیر ورزش و جوانان امروز از سمت خود از این وزارتخانه استعفا کرد. ... خلاصه بازی آرسنال 6 - 0 لودوگورتس خلاصه بازی آرسنال ۶ ... ۱۳۹۵/۰۷/۲۹. تراکتورسازی, -, فولاد, ۱۵:۰۰. استقلال خوزستان, -, پرسپولیس, ۱۶:۴۵. نفت تهران, -, ذوب آهن ...

صفرنت - دانلود آهنگ نخوابیدی عشقم چشات حیفه ها رستاک

www.0net.ir/text/201610201111354897
۷ ساعت پیش - ... ها: نتیجه بازی ب پرسپولیس و استقلال خوزستان 29 مهر 95,خلاصه بازی ... استقلال خوزستان , فوتبال,لیگ برتر ایران,بازی پرسپولیس امروز ...

فیلم پنالتی ها و خلاصه بازی پرسپولیس و قشقایی 9 مهر 95 - ...

yj2.ir/post/40
۹ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی امروز استقلال تهران و ملوان نوین انزلی 10 مهر 95 گلها و خلاصه, 0, 58, admin. وضعیت تعطیلی مدارس خوزستان شنبه و یکشنبه 10 و 11 مهر 95, 0, 72, admin .... فیلم/ خلاصه بازی قشقایی شیراز 1-1 پرسپولیس (پنالتی 6 . ..... کد خبر: 1360796/1 زمان: 14:29 1395/07/04 بازدید: 1,033دو پنالتی نفت تهران ...

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-1 پرسپولیس - دیلی خبر ایران

dailykhabariran.ir/news/187813
۳ دقیقه پیش - خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-1 پرسپولیس ... فیلم/ ورزشکاری که بدون دو دست تنیس روی میز بازی می کند · فیلم/ خلاصه دیدار تیم های ... دورقی: امروز روز خوب داور نبود/ به تیم استقلال خوزستان نرسند خراب می‌شود · فیلم/ خلاصه ...

برانکو: مصمم نبودیم و شانس آوریم/ نتیجه بازی منطقی بود

tnews.ir/news/378872652223.html
سرمربی پرسپولیس گفت: به خاطر بازی امروز به بازیکنانم به خاطر نبردی که انجام دادند و ... یک بر یک مقابل استقلال خوزستان گفت: «یک دربی بین قهرمان و نایب قهرمان پارسال بود ... زمان دریافت خبر : پنجشنبه 29 مهر 1395 ساعت 19:21 .... خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-1 پرسپولیس خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-1 پرسپولیس

دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم در هفته بیست و ...

www.axmusicdl.ir/.../دانلود-خلاصه-بازی-پرسپولیس-و-صبای-قم-در-هفته-بیست-و-...
۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 1394/07/23 18:55, آزادی تهران, پرسپولیس تهران, 1-1, صبای قم, صبای قم . ... ملوان بندر انزلی; سایپا البرز; فولاد خوزستان; صبا قم; استقلال اهواز; سیاه . ... ۲ ساعت پیش - دانلود گلها خلاصه نتیجه نهایی بازی امروز پرسپولیس و صبا ۶ بهمن ۹۴ ..... دانلود خلاصه هفته دوازدهم لیگ برتر – پرسپولیس 0-1 سایپا – 29 مهر.

اعلام ترکیب دو تیم تراکتورسازی و فولاد خوزستان | خبروان

khabarone.ir/news/4307865
۳ ساعت پیش - ترکیب دو تیم تراکتورسازی و فولاد خوزستان که از ساعت 15 امروز به ... نتیجه زنده/ استقلال خوزستان صفر - پرسپولیس صفر دارای ۳۳ خبر ... تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ ۱۵:۰۰ ... خبرگزاری مهر: سعداوی سرمربی تیم خوزستانی برای بازی امروز از وحید ... گل اسماعیل شریفات؛ (تراکتورسازی 1 - 1 فولاد) + فیلم, باشگاه ...

هرلحظه، بخت رضائیان باز شد/ اس. خوزستان 1 - پرسپولیس 1؛ ...

harlahze.com/.../بخت-رضائیان-باز-شد-اس-خوزستان-1--پرسپولیس-1-بی-شکستی-...
صفحه ویژه بازی استقلال خوزستان - پرسپولیس ( شامل ویدیو ها , اخبار و اتفاقات). کد خبر: 1366380/4 زمان: 18:43 1395/07/29 بازدید: 60,917 .... خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-1 پرسپولیس ... صفحه اول روزنامه های امروز انگلیس(عکس) .... نتیجه زنده نیمه دوم/ استقلال خوزستان یک - پرسپولیس یک / یک امتیاز؛ سوغاتی پرسپولیس از ...

هرلحظه، اولین بازی رضائیان برای پرسپولیس

harlahze.com/اخبار-ورزشی/اولین-بازی-رضائیان-برای-پرسپولیس
کد خبر: 1366406/2 زمان: 18:43 1395/07/29 بازدید: 476 ... خلاصه بازی استقلال خوزستان 1-1 پرسپولیس · بازگشت رضاییان به ترکیب پرسپولیس · اولین بازی ...

دانلود سریال 95 » خلاصه بازی تراکتورسازی ذوب آهن 5 آبان 94 ...

www.downloadclip2016.ir/tag/خلاصه-بازی-تراکتورسازی-ذوب-آهن-5-آبان-94.../feed/
نتیجه بازی امروز تراکتورسازی ذوب آهن 5 آبان 94 + دانلود گل های بازی ... 1-1 (ذوب آهن): ضربه زیبای احسان پهلوان از 25 متری دروازه اخباری را فرو ریخت تا بازی در دقیقه 27به .... دانلود خلاصه بازی تراکتورسازی و استقلال خوزستان در 4 شهریور به محض پخش در سایت درج خواهد .... دانلود گل های بازی رئال‌ مادرید و مالاگا 4 مهر 94 |نتیجه گلها

جالب از استقلال خ – پرسپولیس (گزارش تصویری)

www.khabarist.com/e/3815898
کد خبر: 1366350/4 زمان: 14:42 1395/07/29 بازدید: 284. جالب از استقلال خ – پرسپولیس (گزارش تصویری). استقلال خوزستان و پرسپولیس در حالی تا ساعاتی دیگر به مصاف یکدیگر خواهند رفت که تاکنون ... امید عالیشاه در بازی امروز به دلایل انضباطی در ترکیب پرسپولیس قرار نگرفته است. ... خلاصه بازی فولاد یزد 1-1 سپیدرود.

|مازند ورزش |ورزش مازندران |جدیدترین رویدادها و اخبار ورزشی ...

www.mazandsport.com/
تصاویر بازی دوستانه بین دو تیم عمران شهرداری ساری و هاوش گنبد/ عکاس : سعید تقی زاده ..... هافبک تیم فوتبال خونه به خونه مازندران که سابقه حضور در تیم های پرسپولیس، ..... صبح امروز 16 مهر 95 دیدارهای هفته ی چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان پیگیری ... استقلال اهواز ششمین باخت خود را با نتیجه 3-0 این بار برابر نساجی مازندران ...

نتیجه و خلاصه بازی بارسلونا سویا یکشنبه 9 اسفند 94 - ...

texam.niloblog.com/p/357/
۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نتیجه فیلم خلاصه بازی گل‌های بارسلونا سویا یکشنبه 9 اسفند 1394 .... دانلود گل ها پس از اتمام بازی خلاصه بازی استقلالپرسپولیس ( 2-3) – مرکز …. نتیجه نهایی .... دانلود گل ها خلاصه نتیجه بازیمنچسترسیتی سویا 29 مهر لیگ قهرمانان . ... دانلود گلها خلاصه نتیجه نهایی بازی امروز رئال مادرید و سوسیداد 9 دی 94.

مشرق نیوز | آخرین اخبار ایران و جهان | mashreghnews.ir

www.mashreghnews.ir/
رشیدی: استقلال طوری بازی نکند که دلمان بلرزد · عکس/ مهمانان امروز مجلس .... پرسپولیس و برانکو در آستانه یک رکورد تاریخی +جدول ... با استناد به آمار گمرک از رشد چشمگیر صادرات غیرنفتی خبر می‌دهند و آن را نتیجه آثار مثبت برجام می‌خوانند؛ این در حالی ... گزارش کمیسیون اصل ۹۰ درباره «عملکرد دولت در پروژه مسکن مهر» قرائت شد +.

تیتر روزنامه های ورزشی 29 مهر 1393

weblog24.link/blog/dariush1350
۲۲ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وبلاگ ' جشنواره گل پرسپولیس شوش و سپاهان ایذه و استقلال رامهرمز در ... فوتبال خوزستان که با انجام یک بازی از روز گذشته آغاز شده بود، امروز ...... تیم نیرو به مصاف تیم استقلال عبدالخان رفت که این بازی با نتیجه 3 ..... عباس کرم الهی در پایان خلاصه ای از داستان نمایش مسیر عشق را تشریح ...... یکشنبه 18 مهر 95.

نتیجه بازی پرسپولیس وصبا جام چهارجانبه شهدا - تفریحی

tafrihy.net/note/view/7602-نتیجه+بازی+پرسپولیس+وصبا+جام+چهارجانبه+شهدا
۵ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دا با حضور چهار تیم پرسپولیس، سایپا، صبا و ذوب آهن از روز جمعه آغاز میشود ... 94 ۹ دی۹۴ نتیجه نتیجه بازی رئال مادرید پاری سن ژرمن 29 مهر 94 + دانلود گل های سفر ... با ملوان استقلال را با مشکلی بزرگ روبرو خواهد کرد فیلم نفت تهران 1-1 ... بازیکن ویدیو خلاصه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان امروز پنج شنبه ...

سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

https://www.tebyan.net/
یک سلامی بکنیم به اونایی که از امروز دیگه به فکرزباله‌ها و پاکبان‌ها،نذری و ..... سرگیجه بلافاصله پس از بلند شدن از زمین نشانه چیست نتیجه یک مطالعه 24 ساله نشان می ...... مهاتما گاندی (رهبر استقلال هند) من زندگی امام حسین (ع)، آن شهید بزرگ اسلام را ...... دور بعدی این مسابقات روز پنج شنبه 29 مهر 1395 (یادبود شهدای فاجعهء مسجد جامع ...

حواشی بازی استقلال خوزستان - نفت تهران - دانلود کلیپ

video8.ir/2240/حواشی-بازی-استقلال-خوزستان-نفت-تهران.html
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حواشی بازی استقلال خوزستان - نفت تهران - ویدیو ورزش 3 | خلاصه ... شد، ولی فکر کنم استقلال خوزستان بتونه بازم بهتر از اینها نتیجه بگیره و ...

دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و صبای قم در هفته بیست و ...

facenama.com/linkbox/id:720576
۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خلاصه بازی پرسپولیس 1-1 تراکتورسازی خلاصه بازی فوتسال ایران – ویتنام خوشامد گویی . ... ملوان بندر انزلی; سایپا البرز; فولاد خوزستان; صبا قم; استقلال اهواز; سیاه . ... ۲ ساعت پیش - دانلود گلها خلاصه نتیجه نهایی بازی امروز پرسپولیس و ..... دانلود خلاصه هفته دوازدهم لیگ برتر – پرسپولیس 0-1 سایپا – 29 مهر.

بازی استقلال و استقلال اهواز 18 بهمن 94 + دانلود گل های بازی ...

www.cubisme.ir/Forum/post/13
۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هفته 19 لیگ برتر ؛ 94-95 ... نیمه اول بازی تیم های استقلال اهواز برابر استقلال با نتیجه یک بر ... 1-1 (استقلال اهواز): دقیقه 57 سانتر زیبای میلاد آپ رور را حمزه ... شود فاصله 2 امتیاز استقلال با تیم رده دومی استقلال خوزستان باقی می ماند. ... تماشاگران استقلال بعد از گل استقلال به شدت علیه پرسپولیس بابت ...

دانلود سریال 95 » دانلود گل های بازی استقلال استقلال ...

download-series94.ir/tag/دانلود-گل-های-بازی-استقلال-استقلال-خوز/feed/
دانلود گلهای بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان چهارشنبه 15. و استقلال ... ۹ ساعت پیش – دانلود گلها و خلاصه بازی استقلال و استقلال خوزستان,ترکیب احتمالی و اصلی … 4 hours ago ... ۹ ساعت پیش – نتیجه بازی امروز استقلال تهران و استقلال خوزستان 29 مهر + فیلم … ... گل های بازی استقلالخوزستان 1 – 1 پدیده مشهد | طرفداری …

نتیجه بازی استقلال خوزستان - صفحه اصلی

tags.geopaix.com/post/85597/
پرسپولیس · داخلی · اختصاصی · استقلال خوزستان · لیگ برتر ایران · خلاصه بازی · فوتبال ... نتیجه بازی استقلال و استقلال خوزستان 10 مرداد 95 | گلها و خلاصه امروز . ..... 21.10.2015 - نتیجه بازی استقلال و استقلال خوزستان 29 مهر 94 استقلال 1 - 1 ...

دانلود فیلم خلاصه بازی نفت تهران و استقلال اهواز چهارشنبه 2 دی

new4news.rzb.ir/دانلود-فیلم-خلاصه-بازی-نفت-تهران-و-استقلال-اهواز-چهارشنبه-2-دی...
نتیجه بازی امروز استقلال و نفت 4 آذر 94 + دانلود خلاصه و گل . .... ویدیو خلاصه بازی و گل‌های پرسپولیس استقلال اهواز جمعه 29 ... نتیجه بازی نفت تهران و فولاد خوزستان دانلود خلاصه گلها و . .... فیلم / نفت تهران 1-1 استقلال؛ پنالتی 4-5 (خلاصه بازی + پنالتی ها) .... جمعه, 30 .... دانلود خلاصه بازی و گل های صبا و سپاهان / لیگ برتر / 2 مهر.

جدیدترین اخبار فوتبال ایران و جهان - مطالب ابر نتیجه بازی ...

www.bwin90.biz/post/tag/نتیجه%20بازی%20امروز%20استقلال/page/3
نتایج بازیهای امروز لیگ برتر در هفته دوازدهم تاریخ 94/08/29 ... گل فولاد خوزستان: در دقیقه 3 اسماعیل شریفات با فرار از عمق دفاع استقلال و با یک ضربه فنی و دقیق گل ... نتیجه بازی امروز استقلال و پرسپولیس در هفته یازدهم تاریخ 94/08/08 ... تاریخ: چهارشنبه 29 مهر 1394 08:23 ب.ظ ... پایان بازی, گسترش فولاد, 1 - 1, نفت تهران.

خلاصه بازی استقلال خوزستان - پدیده (ویدیو) - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/picnews/1409854440313961
۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خلاصه بازی استقلال خوزستان - پدیده (ویدیو) ... کاش استقلال یکم ازشانسشو به والیبالیستا وبسکتبالیستا میداد صد درصد امروز ... استقلال ببره شانسی برده پرسپولیس ببازه شانسی باخته پدیده 7 .... کری بخوانند مثل هواداران استقلال 29 مهر ثامن مشهد رو برای استقلال جهنم ... خلاصه بازی سایپا 1-1 پدیده + حواشی.

نتیجه خلاصه بازی گل‌های پرسپولیس استقلال دربی 82 جمعه ...

bi3t.shiektarinha.ir/.../نتیجه%20خلاصه%20بازی%20گل‌های%20پرسپولیس%20است...
نتیجه بازی استقلال صبا جمعه 24 اردیبهشت 95 + دانلود خلاصه و گلها .... هفته های پایانی شاهد دست به دست شدن صدر جدول مابین پرسپولیس و استقلال تهران و استقلال خوزستان هستیم و تا جایی که تا ... منصور پورحیدری و فرزاد مجیدی امروز در تمرین استقلال شرکت کردند. .... استقلال 1 - 1 ذوب آهن (گزارش زنده فینال جام حذفی) - عصرایران

نتیجه بازی استقلال تهران | خندوانه - نسیم

www.khandevane-nasim.ir/Default.aspx?q=نتیجه_بازی_استقلال_تهران&id...
نتیجهبازی استقلال تهران و استقلال خوزستانامروز چهارشنبه 29 مهر 1394 از هفته نهم لیگ برتر فوتبال ... خلاصه بازی استقلال اهواز- استقلال تهران - وبسایت رسمی ...

نتیجه بازی پرسپولیس و قشقایی جام حذفی 9 مهر 95 + فیلم | ...

www.azarnewsonline.com/news/2385520.html
نتیجه بازی پرسپولیس و قشقایی شیراز امروز جمعه 9 مهر ماه 1395 از مرحله یک سی و دوم جام حذفی فوتبال ایران ... قشقایی 1 - 1 پرسپولیس ... نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان 11 مهر 93 + فیلم · بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان ... خلاصه بازی پرسپولیس و فولاد جام حذفی روز یکشنبه 6 بهمن 92 + فیلم · لوگوی پرسپولیس و فولاد ...

استقلال خوزستان 1 1 پرسپولیس؛ سومین تساوی متوالی - ...

khabareruz.ir/search/?q=استقلال+خوزستان+1+1+پرسپولیس؛+سومین+تساوی...
استقلال خوزستان 1 1 پرسپولیس؛ سومین تساوی متوالی. تساوی استقلال .... نتیجه بازی امروز استقلال تهران و استقلال خوزستان 29 مهر + فیلم. در ادامه بازی های هفته .... ویدئو خلاصه بازی استقلال ... ویدئو خلاصه ... بازیگر نقش غنچه در سریال نبرد گلها.

نتیجه بازی استقلال و صبا امروز 24 اردیبهشت 95 + فیلم - ...

news.yfile.ir/نتیجه-بازی-استقلال-و-صبا-امروز-24-اردیبه/
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نتیجه بازی استقلال و صبا امروز ۲۴ اردیبهشت ۹۵ + فیلم ... صبای قم 1 - 1 استقلال. محمد قاضی امید ابراهیمی. فیلم خلاصه بازی صبای قم و استقلال ... نتیجه بازی امروز استقلال تهران و استقلال خوزستان 29 مهر + فیلم; بازی استقلال و ملوان نتیجه ... مبلغ قرارداد بازیکنان پرسپولیس و استقلال فصل 95-96 لیگ برتر.

نتیجه بازی امروز استقلال سپاهان / نتیجه و گل های دیروز / 4 ...

axahang.r98.ir/.../نتیجه-بازی-امروز-استقلال-سپاهان--نتیجه-و-گل-های-دیروز--4-آبان-94...
۴ ساعت پیش - دانلود گل ها نتیجه…,دانلود کلیپ گل های استقلال و سپاهان دوشنبه 4آبان ... ۴۹ دقیقه پیش - دانلود خلاصه بازی پرسپولیس ملوان 4 آبان 94 / امروز - بعد ...

فیلم خلاصه بازی و گل های دربی پرسپولیس و استقلال

www.blogkhan.loxblog.com/.../فیلم%20خلاصه%20بازی%20و%20گل%20های%20در...
۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 90tv.ir :: دربی 65 (پرسپولیس 1-1 استقلال) - خلاصه بازی .... ۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍. ... بازی پرسپولیس و بازی پرسپولیس سپاهان و نتیجه بازی امروز پرسپولیس . ..... نتیجه بازی پرسپولیس استقلال خوزستان + دانلود خلاصه+ گلها نتیجه بازی دربی . ... برچسب ها: دانلود خلاصه بازی های لیگ قهرمانان چهارشنبه 29 مهر, دانلود گل های ...

خلاصه بازی امروز استقلال با هامارابی - نازنین ها

nazaninha.ir/search/?q=خلاصه+بازی+امروز+استقلال+با+هامارابی
جزئیات بازی استقلال و صبا امروز جمعه 95/2/24بازی تیم های استقلال و صبا ی قم از هفته ... ویدیو/ خلاصه بازی ملوان 1-1 استقلال خوزستان ... نتیجه بازی امروز استقلال تهران و استقلال خوزستان 29 مهر + فیلم .... جزئیات بازی پرسپولیس و استقلال اهواز در ادامه مسابقات لیگ برتر در هفته دوازدهم بازی پرسپولیس و استقلال اهواز از ساعت ...

مرجع فارسی نتایج هفته اول لیگ برتر ایران | جستجو |

marjafarsi.ir/list/نتایج+هفته+اول+لیگ+برتر+ایران.html
هشتاد و سومین دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر و در تاریخ ۲۶ .... بازی قبلی بادران درمقابل استقلال خوزستان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر کشور بود که با ... سولدوز نقده 1 - 1 آذریورد شاهیندژ ... 23 الی 29 مهر : دومین دوره مسابقات جها ... نتیجه بازی استقلال صبا جمعه 24 اردیبهشت 95 + دانلود خلاصه و گلها.
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۷/۲۹
admin admin

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
کدبازان>